Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért járok így érzelmileg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért járok így érzelmileg?

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolatom fél éve.. hétvégét mindíg együtt töltjük, nagyon jól elvagyunk.. de! 1-2 napig utána szörnyen érzem magam, sírok, letargiába esek. 44n/57f

Mit csináltál vagy mi lett?


2023. szept. 4. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Szakember nem ártana számodra.
2023. szept. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Pszichológus.
2023. szept. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Én meg 3 naponta akarok öngyilkos(!) lenni, pedig van feleségem, gyerekem, jó munkahelyem, hitelmentes házunk, autónk. Csak éppen már nem bírom az egészet! Akár jól is érezhetném magam, de mégse. Isten hozott az állatkertben!
2023. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
3-as, mit nem bírsz akkor?
2023. szept. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kiégtem úgy érzem. Mire egyedül lettem érzelmileg, a feleségem csak a manager-t látja bennem aki a feladatokat oldja meg. Robottá váltam. Nincs semmi ami lázba hozna, nagyjából elértem a határt. Érzelem nulla, testiség nulla, egyedül vagyok.
2023. szept. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, hát az baj. Beszéltél már erről vele? Kértél segítséget szakembertől?
2023. szept. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem felesleges. Csak azért írtam le a sztorimat, hogy a kérdező megnyugodjon. Fél éve van együtt a pasijával, semmi extra, azt csinálhat még amit akar. Nincs benne nyakig, nincs még szinte semmi kötődése. Hétvégi kapcsolat. Ugyan már, semmi oka panaszra!

Inkább örüljön hogy csak a szép, csak a jó dolgok jutnak neki.


Ha csak egy hetet kapna az életemből, rosszul lenne pillanatok alatt. Érezni hogy egy oltári nagy senki vagy mint ember, csak kizárólag azért létezem hogy biztosítsak mindent! Amikor megöleled a feleséged ő meg elmegy melletted. Amikor szed ebédet de nekem nem. Amikor hazajön egy bevásárlásból de nekem semmit sem hozott. Amikor elfelejti a születésnapomat, vagy legjobb esetben vesz a Spaar-ból egy konzervet. Ez megtörtént. Ellenben nagyítóval keresi a hibákat, ha talál lelki terrort alkalmazva rám olvassa. Meg vannak a fogaim, ápolt és iskolázott vagyok, ha valaki esetleg az igénytelenséget emlegetné, nem is vagyok elhízva, tökéletes a BMI indexem. Napi checklist-em van hogy miket kell intéznem, mellette több helyen dolgozom +1 vállalkozást viszek. Minden pénz megy a családnak, ha venni kell nekem egy nadrágot, azt a családi kasszából nem lehet, erre az a válasz hogy gyűjtsek rá.


Kérdező! Szóval még rosszul érzed magad?

2023. szept. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért nem válsz el akkor?
2023. szept. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves ember! Hogy jól érzem e magam?. Eltemettem a párom három éve és végre tudok kicsit boldog lenni.. ne sajnáld már ezt tőlem..

Hidd el mindenkinek tele a puttonya.. előtte elváltam ..egy hátizsáknyi cuccal kezdtem új életet.. és már van mindenem ház, kocsim, motorom, hitel nélkül, egyedűl csináltam meg!

2023. szept. 4. 21:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor minek tetted fel a kérdést???
2023. szept. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!