Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én komplikálom túl, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én komplikálom túl, vagy valami tényleg nem oké? HOSSZÚ!

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel barátok voltunk, sokat irogattunk, suliban is néha néha beszéltünk (mindketten introvertáltak vagyunk). Aztán történt köztünk valami, gondolom értitek, de megbeszéltük, hogy ennek ellenére barátok maradunk, csak “segítjük” egymást, hogy úgy mondjam. Akkor is mintha elhúzódott volna, pedig neki is jó volt, utána mindig mondta, hogy találkozhatnánk, aztán mégse. Én pedig elengedtem a témát, nem kerestem csak ritkán.

Aztán most ismét egy osztályban vagyunk, szakmai éven. Mellém ült, és direkt úgy öltöztem fel évnyitóra, hogy a lehető legjobb formámban mutatkozzak. Nem beszéltünk élőben, a suliban messengeren megkérdeztem, hogy “van barátnője?” A válasz nem volt. Vissza jött ugyan ez a kérdés felőle is, az én válaszom is nem volt. Aztán átjött, és hát történt ami történt.

Másnap írtam neki, hogy olyan nehéz vele beszélni, leláttamozta. Aztán írtam neki, hogy “vagy csak nem szeretnél velem beszélgetni” A válasza az volt, hogy nem mindig van kedve. Mondom király, fő a kedvesség meg az egyenesség. Egyrészt megértem, mert nyilván nem mindig van az embernek kedve beszélni, de azért ez szíven ütött, tekintettel arra, hogy amúgy eddig nem is beszéltünk.

Na de a lényeg, ami miatt felteszem a kérdést:

Első nap a suliban, mellém ült le. Második órán szakmain gépteremben voltunk, én mellé ültem. Aztán harmadikon vissza az osztályba a helyünkre. Negyedik órában csak a fél osztály volt már, és random elült mellőlem. Onnantól nem ültem mellé sehol máshol, és ő se mellém. Nem is álltunk szóba, csak egymásra néztünk néha és összeakadt a szemünk. Utolsó óra dupla volt, szintén ugyan abban a gépteremben, viszont máshova ült le, én pedig ugyan oda mint második órán. Aztán két lány elkezdte kérdezgetni minden féle hülyeségről, válaszolt nekik, mosolygott meg nevetett, eleinte én is nevettem mint csendes hallgató, de aztán áttértek a kérdések a lányok felé, ő pedig nyitottan mondta hogy mi jön be neki, milyen stílusú lányok, látszólag jól elvoltak, onnantól én csúnyán néztem rá, mert rosszul esett, hogy mással elbeszélget, hozzám pedig nem is szól.

Na igen, én beszélnék vele, viszont suliban és írásban olyan rideg és távolságtartó, míg mikor kettesben voltunk, közvetlen volt és sokat beszéltünk. Attól tartok, hogy ha hozzá szólnék, csak a telefonját nyomkodná, mivel egész nap a pár barátjával beszélget, és nem kívánok így is leégni még.


Na a kérdés: túl gondolom, és csak beszélnem kéne vele élőben, vagy tényleg valami nem oké itt?


Komoly válaszokat és véleményeket várok, a beszólást kerüljük légyszíves


19/L 22/F



2023. szept. 4. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem egy ilyen dedós viselkedésű srácot hagyj a francba. Ha érdekelnéd komolyan akkor közeledne feléd.
2023. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak megrakott, ennyi röviden és tömören.
2023. szept. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy soha nem volt és nem is lesz a barátod, főleg nem a párod, csak dugópajtid esetleg.


"Van egy fiú, akivel barátok voltunk, sokat irogattunk, suliban is néha néha beszéltünk (mindketten introvertáltak vagyunk). Aztán történt köztünk valami, gondolom értitek, de megbeszéltük, hogy ennek ellenére barátok maradunk, csak “segítjük” egymást, hogy úgy mondjam. Akkor is mintha elhúzódott volna..."


Nincs mintha,ezt verd ki a fejedből, szimplán azért beszélt veled, hogy megdugjon és kész.



"Nem beszéltünk élőben, a suliban messengeren megkérdeztem, hogy “van barátnője?” A válasz nem volt. Vissza jött ugyan ez a kérdés felőle is, az én válaszom is nem volt. Aztán átjött, és hát történt ami történt.

Másnap írtam neki, hogy olyan nehéz vele beszélni, leláttamozta. Aztán írtam neki, hogy “vagy csak nem szeretnél velem beszélgetni” A válasza az volt, hogy nem mindig van kedve."


Nincs kedve egyáltalán beszélgetni neki veled, rád se írt, te írtál neki és annak hatására átment és szintén megdugott, mert hát olcsó p_nci vagy.


"áttértek a kérdések a lányok felé, ő pedig nyitottan mondta hogy mi jön be neki, milyen stílusú lányok, látszólag jól elvoltak, onnantól én csúnyán néztem rá, mert rosszul esett, hogy mással elbeszélget, hozzám pedig nem is szól."


Most lehet azokat a lányokat dugná, vagy azok a lányok közül dugna meg valakit szívesen.


Te lejárt lemez vagy, igazából egy buta, kétségbeesett és nagyon olcsó rib_nc számára, akire még talán ráfanyalodik, hiszen úgyis adsz neki.


19 évesen hogy lehetsz ennyire naív és könnyen kapható?


Szerelemre nincs szükséged? Vagy ha van, akkor miért adod magad oda pár szép szó hatására, sőt kommunikáció nélkül is?


Önbecsülés keine?

2023. szept. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3as, köszönöm a nyílt és őszinte válaszokat a részletekre, tényleg elgondolkodtam rajta. Az a helyzet, hogy nekem volt már 2 kapcsolatom előtte, egy 2 éves és egy 3 hónapos, ő mindkettő mellett ott volt, és hát hogy őszintén bevalljam, tetszett nekem és most is tetszik, viszont kapcsolatot nem akartam és most se, viszont valljuk be, nem csak a fiúknak lehetnek szükségletei, bármennyire is gáz. Mivel régóta ismertem, és meg is bíztam benne, gondoltam miért ne, hiszen ezek szerint éreztünk vonzalmat egymás irányába (tavaly egymás mellett ültünk, soha nem értünk egymáshoz). Eleinte vonakodva álltam hozzá, de aztán úgy voltam vele, hogy tapasztalatra épít az ember, veszteni valóm már úgy sincs, és még jól is éreztem magam. De ő nem úgy állt/illetve áll a helyzethez, ahogy azt megbeszéltük. Úgy néz ki itt a vége ennek, csak magamat szivatom vele, de attól még rossz érzés, mivel ő volt az egyetlen tavaly is, akivel beszéltem :(
2023. szept. 4. 20:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedni kell emberekkel nemtől függetlenül és olyanokkal összefeküdni, akik tartják magukat a megállapodáshoz, vagy egy éjszakásokban kiélni magadat.

Nincs azzal gond, hogy szexet akarsz, jól teszed, az a baj, hogy olyantól akarsz, aki óvszerként kezel, érted egyszer előszed mint a gumit, másszor meg eldob, mint a kukába.

Attól, hogy beszélget veled attól még nem a haverod, pláne nem a barátod, ha tényleg az lennél még beszélgetne veled, még járnátok programozni. Lehet, hogy melletted másokat is ketyintgetne, de tudnál róla, talán te lennél az egyetlen. Azért ne feküdj már le olyan fiúkkal, akiknek nem érsz semmit, jó? Nyilvánvaló, hogy így van. Komolyan még némelyik szexpartner is több tiszteletet ad(na), mint ez a fiú...

2023. szept. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az ilyen egyéjszakás kaland nem az én asztalom, először nála is vonakodtam, elsőre el is utasítottam, aztán bekattant valami, de így utólag jobb lett volna jobban átgondolni. Bánni nem bánom, de rossz érzések kavarognak bennem. Inkább magamra figyelek aztán úgy is befut valaki előbb vagy utóbb, őt pedig innentől levegőnek nézem inkább, csak ne vesszen ez a lelkesedésem 🤣
2023. szept. 4. 21:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Van kedved beszélgetni?
2023. szept. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!