Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők olyan férfiakhoz vonzódn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők olyan férfiakhoz vonzódnak akik bátrak (tehát ha félnek, remegnek is cselekszenek) vagy akik nem félnek, nem szorongnak (pszichopaták)?

Figyelt kérdés
Melyiket preferálják?
2023. szept. 5. 11:55
1 2
 1/12 Gugu Gabor válasza:
59%
Szerinten egy átlagos kapcsolatban (szerencsére) ritkán derül ki hogy valaki bátor vagy sem.
2023. szept. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
#1 Egy átlagos kapcsolatban te vagy az az ember, aki felé a másik a leginkább megnyílik és aki a legtöbb különböző helyzetben találkozik vele.
2023. szept. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen szituációban derül ki egy átlagos párkapcsolat esetében, hogy mennyire bátor az illető? Hogy vissza mer-e szólni a szomszédnak, aki bunkó? Vagy mi? A hétköznapi embernek nem nagyon kell bátornak lennie manapság.
2023. szept. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Bátorság.

Az egyik legnagyobb dolog számomra, amikor valaki nem tűri, amiben nem érzi jól magát, hanem mer cselekedni, változtatni. Ezalatt nem azt értem, hogy leüvölt mindenkit, hanem a saját életében tesz olyan lépéseket, amik lehetővé teszik, hogy ne álljon elő többé olyan helyzet.

Olyan csak ritkán fordulhat elő, hogy valaki semmitől sem fél. Olyan lehet inkább, hogy lazára veszi a figurát, de magában félhet azért. Ha nem fél egyáltalán az szerintem baj.

2023. szept. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Hogy vissza mer-e szólni a szomszédnak, aki bunkó?"

Igen, az is hozzátartozik, hogy van-e mersze kiállni magáért. De azok is, amiket #4-es leírt - gyakorlatilag bármilyen döntés, ami következményeképp vállalod, hogy ismeretlen és/vagy potenciálisan kellemetlen dolgokkal fogsz találkozni.

2023. szept. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
En szeretem a bator ferfiakat. Csak keves van beloluk. Sokszor nem mernek kiallni magukert, konfliktuskeruloek, megalkuvok. De ez csak az en tapasztalaom, nem altalanositani akarok.
2023. szept. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6


Konfliktuskerülő vagy pedig hisz egy civilizált társadalomban amelynek a megértés az alapja?

2023. szept. 6. 10:17
 8/12 anonim ***** válasza:
7-kettő nem ugyanaz. A konfliktuskerülő nem a veszekedést, de még a vitát is elkerüli, inkább hazudik, mintsem őszintén felvállalja a véleményét. Én személy szerint nagyon nem szeretem őket.
2023. szept. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8


De miért jó a konfliktus?

Tudod sokat besértődnek, sérti az egojukat ha elmondod eltérő véleményed annyira gyerekesek és elkezdenek személyeskedni, farkat méregetni stb.

Egy okos ember nem elkerüli ezt az óvodás szintű színjátékot és személyeskedést?

Igen, a legtöbb felnőtt ember sem tud normálisan kezelni egy eltérő véleményt, erőszakossá, sértegetővé válik.

Az okos enged a szamár szenved szokás mondani…

2023. szept. 6. 10:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem ez pl gyávaság, ha csak ezért menekülsz ki egy konfliktushelyzetből. Az, hogy ki hogyan reagál egy konfliktusra, az ő baja.
2023. szept. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!