Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erős vérzés idején elmennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erős vérzés idején elmennétek strandra..?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy magyarázzam meg neki ismerkedés elején hogy mozi vagy bármi de jobb program lenne..
2023. szept. 6. 16:07
1 2 3 4
 1/33 Kitana. ***** válasza:
90%
Strandoltam már amikor megvolt, van külön erre való tampon is, de szerintem ismerkedéskor nem mennék, szeretném a legkomfortosabban érezni magam a randik alatt, mert így tudom a legjobb oldalam mutatni, és meg is mondanám, hogy épp menstruálok, legyen más, ebben nincs semmi ciki, gondolom felnőtt férfival ismerkedsz…
2023. szept. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nincs abban semmi ciki, ha elmondod neki, hogy mi a helyzet. Ha normális, megérti, hiszen ez egy természetes folyamat a nőknél. Én sem szívesen mennék így strandra, nem érezném magam komfortosan.
2023. szept. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Az első két nap nálam kegyetlen… fiatalok vagyunk, nem tudom mennyire felnőttes az illető az ilyen témákhoz :,) annyira nem ismerem még… szóval nem szívesen mondanám el ez így direktbe..

adjatok tanácsot •.•

2023. szept. 6. 16:13
 4/33 anonim ***** válasza:
72%
szerintem azt a rövid időt ki lehet bírni h nem mész
2023. szept. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
95%
Mondd, hogy az a nap nem alkalmas, ajánlj fel helyette egy másikat.
2023. szept. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
96%
Miért ne mondhatnád, hogy neked most nem alkalmas strandolni? Nem kell ezt részletezni. Felnőtt ember, érti.
2023. szept. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
33%

Utolsó, feltételezem, hogy a strandidő jó esetben is max hónap közepéig tarthat...


Kérdező, ha vagy elmondod neki, és kerestek más programot, vagy elmész vele strandra és kibírod azt a pár órát.

2023. szept. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
44%
-ha
2023. szept. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
4 # ez miatt nem mondanám le a randit, szeretnék vele találkozni meg nem akarok újra napot szervezni ez miatt, nem beteg vagyok..
2023. szept. 6. 16:18
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Csak nagyon vérzel. Az épp elég indok, hogy ne strandolj. De bárhova máshova lehet menni.
2023. szept. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!