Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemiko1218 kérdése:

Szerintetek mennyire gáz, ha a leendő párom 14 évvel idősebb mint én? Én 21 éves vagyok, ő meg most lesz 35. Ez lehet egy egészséges kapcsolat? Mert nem szeretném ott hagyni mert nagyon megkedveltem őt.

Figyelt kérdés

2023. szept. 7. 00:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Mi az amit hallani szeretnél? Először is válaszold meg magadnak hogy miért merült fel ez a kérdés benned egyáltalán.
2023. szept. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
66%
nem, nem az
2023. szept. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
37%
úgy értem nagyon gáz
2023. szept. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
39%
Elég gáz, ne pazarold a fiatalságod egy ilyen vénemberre
2023. szept. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
15%

100 évvel ezelőtt válaszhatott volna nálad fiatalabbat is és senki nem szólt volna erről egy szót se.


Ha egzisztenciával rendelkező, megbízható férfi aki szeret téged és családot akar veled alapítani, akkor minden rendben van.


Ha csak dugni akar, akkor tönkreteszi az életedet, mivel értelmes, természetes gondolkozású férfiaknak (akikből nem sok van) nem kellenek olyan nők feleségnek, akik már nem szüzek.

2023. szept. 7. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
0%
Gáz. Már fél lábbal a sirban van te meg az életed elejét járod.
2023. szept. 7. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%

Azért működhet egy darabig.


Tudok olyan - viszonylag hosszú, 23 és fél év - párkapcsolatról/együttélésről, majd házasságról, ahol végülis nagyon csúnya válás lett. 14 év korkülönbség szintén.


Gyermek is született természetesen. De a mai napig mindenen veszekedés van. A feleség meggondolatlan pénzköltési szokásai és hűtlensége... a férfi pedig szintén kicsit harag- és távolságtartóbb, mint kellene.

2023. szept. 7. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
Hivatalosan mar felnott vagy, tehat nem nezik olyan rossz szemmel ha ennyivel idosebb a parod.. de az hogy valakivel egy komoly kapcsolatba kezdj kicsit tobb kell mint hogy nagyon kedveld :)
2023. szept. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó mellette, figyelembe veszi az igényeidet teljesen rendben van a dolog
2023. szept. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
#7: Hűtlenség esetén hogyan kellene kevésbé harag- és távolságtartónak lenni?
2023. szept. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!