Kezdőoldal » Ismerkedés » Sporttárs keresés » Budapesten lakótárs, aki edz,...

Budapesten lakótárs, aki edz, kondizik és egészségesen él, valaki? Azért szeretnék kondis lakótársat, mert kövér lány vagyok, 100kg és szeretnék lefogyni. A hízásomnak vannak egészségügyi okai is, így ezzel kérlek ne kötekedjetek.

Figyelt kérdés

Most elmentem orvosokhoz kiderültek a problémák, gyógyszereket kaptam és szeretnék elkezdeni fogyni, egészségesen élni és sportolni.

Azért lenne jó egy ugyanilyen lakótárs mert ő is így élne, miatta nem esnék csábításba, elleshetném az életmódját, recepteket, erőt adna, hogy ne adjam fel, megkérném, hogy szóljon rám, ha látja, hogy valami nem jó, például étel, vagy torna közben.

Jó lenne még otthon erről beszélgetni, együtt edzeni, esetleg együtt edzőterembe járni.

Mivel igénylem a társaságot, annak is örülnék ha együtt sorozatoznánk, esetleg kirándulni, túrázni mennénk, hisz ez is mozgás, de ezek nem kötelező dolgok.

Jó lenne egy hozzáértő emberrel lakni és együtt küzdeni a céljainkért.

Személyi edzőre sajnos nincs pénzem és az nem lenne olyan sokat mellettem.

Ha senkinek sem szimpatikus ez, akkor esetleg egy kondis submissive?

Náluk gondolom nem gond hogy ennyire kell figyelni és segíteni a másikat.



2023. máj. 29. 06:17
1 2 3
 1/30 anonim válasza:

Valóban sokat jelenthet egy támogató társ ebben, de édes kevés, ha neked nincs elég kitartásod magadtól.

Csakis rajtad múlik, hogy életmódot váltasz-e! Ezek aztán a kulcsszavak, bdsm submisszív 😅.

2023. máj. 29. 07:33
 2/30 A kérdező kommentje:

Eléggé elhatároztam magam, viszont az étkezés elég bonyolult.

Tápanyagok, makro mikrotápanyagok, mit lehet, mit nem..

Van dom ismerősöm, onnan ismerem ezt a világot. Ő tanácsolta.

2023. máj. 29. 07:43
 3/30 anonim válasza:
Bőven lehet hiteles infókat találni a neten, dietetikusoktól, orvosoktól, bevitt energia, felhasznált energia, fehérje, zsír, szénhidrát aránya, mozgás, stb... Nem volt rajtam sok felesleg az igaz, de gond nélkül lement pár hónap alatt, tartósan, nem is jött vissza.
2023. máj. 29. 07:55
 4/30 A kérdező kommentje:
Ezt tudom, de nekem nem csak információ kell, hanem lakótárs is, akivel ugyanúgy élünk és a többi amit felsoroltam.
2023. máj. 29. 07:59
 5/30 anonim válasza:
Szia! Férfi vagy női lakótársat keresel? Írj!
2023. máj. 29. 07:59
 6/30 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy, csak feleljen meg a leírtaknak.
2023. máj. 29. 08:11
 7/30 anonim válasza:
#BDSM mi a franc, ez hogy jön ide? Kondi utáni privát kondi?
2023. máj. 29. 08:37
 8/30 A kérdező kommentje:

Nek szexet keresek. :D

Ahogy a kérdésemben és a válaszomban írtam lehet, hogy másnak ez túl sok, azért írtam bele, mert ők teljesen engedelmesek és alávetik magukat.

Egyébként is a nők nem a subokkal sze..elnek, hanem inkább domokkal.

2023. máj. 29. 08:44
 9/30 anonim válasza:

Vízilabda mellett még edzek, abszolút egészségesen és aktívan élek, odafigyelek az étkezésre, a mozgás, sport a mindennapjaim részét képezik. Budapesti vagyok, ha minden jól megy, szeptembertől egyetemre járok, de jó lenne önállósodni, albiba költözni.

Ügyes vagy, ha változtatni szeretnél az életmódodon, ha szimpatikusak vagyunk emberileg egymásnak szívesen segítek.


18 f

2023. máj. 29. 09:08
 10/30 anonim válasza:
Hozzád kellene költözni, vagy hogy képzeled el?
2023. máj. 29. 11:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!