Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők azt hiszik hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők azt hiszik hogy a férfit meg kell nevelniük, és azontúl ők birtokolják?

Figyelt kérdés

Miért hiszik azt a nők hogy a férfit majd ők jól megnevelik, átalakítják a saját elképzelésük szerint? Miért hiszik hogy ezt a férfinek el kell fogadnia ugyanis a nő az aki a hátralévő életében osztogatni fogja számára a direktívákat?


Mielőtt le lennék oltva, nem arra gondolok hogy kevesebb kiruccanás a haverokkal meg kevesebb pia, több gyereknevelés és házimunka, mert ez alap. Inkább olyasmire hogy át kell vennie a nő szokásait, és a jövőben ugyanúgy kell cselekednie ahogy azt a nő elvárja, kérés-kérdés nélkül. Ha meg nem teszi jön a durva hisztizés, veszekedés és társai. Mindeközben a férfi nem akar semmi rosszat, csak egy normális párt és családot akarna.


És tisztelet a kivételnek.


2023. szept. 7. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább valamiféle narci viselkedés, ami nem nem függő, nőben is, férfiban is van ilyen, jobb elkerülni
2023. szept. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztos vannak ilyen nők, de én nem figyeltem meg, hogy ez lenne az általános.


Vagy lehet, arra a jelenségre gondolsz, amikor a pasi teljesen leragad a kölyök szinten, sem családalapítás, sem karrier, sem anyagi gyarapodás nem foglalkoztatja, és a csaj próbálja erőnek erejével rávenni valamire. Ilyenkor szerintem mindkét fél hibás. A pasi egy nyomorék, tinikorban ragadt lúzer, a nő meg egy kétségbeesett kontrollmániás, aki nem tudja elengedni a szart.


De szerintem baromira nem ez az általános.

2023. szept. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Ha valaki merőben mást gondol normálisnak, mint én, azzal nem fogunk jól kijönni és szakítás lesz a vége. Persze, előtte a szerelem hevében az ember próbálja közelíteni a normákat, de a vége borítékolható.

Amit te irányítás mániának és hisztinek fogsz fel, sokszor csak próbálkozás a kapcsolat megmentésére.

Vannak nők, akik hiszik, hogy bármi áthidalható, ők belemennek, vagy benne maradnak olyan kapcsolatokba, ahol egyértelmű az ellentét. Mások, akik tudatosan, listával keresnek partnert, meg azért kapják az ívet, hogy egy mozzanat elég ahhoz, hogy rövidre zárják az ismerkedést.

Viszont abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy te is rövidre zárhatod, vagy szakíthatsz, az első szerinted indokolatlan, irányításra, "nevelésre" , "birtoklásra" használt hisztinél. És onnantól nem a te bajod, hogy milyen az adott nő.

2023. szept. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Én nem nevelek felnőtt embert, hanem jól választok, nem gyermeteg debilt.

Ennyi a titok. Medzsik ✨

2023. szept. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sose akartam senkit megnevelni viszont én se vagyok a férfi tulajdona ezt sok nem érti.
2023. szept. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt már én is észrevettem. Mondjuk amelyik férfi hagyja hogy egy nő becsicskítsa az meg is érdemli a sorsát. A sorsa pedig az lesz hogy a nagy megfelelésben elvesztette férfiasságát a nő szemében így az először csak nem akar majd vele dugni majd félre is qr meg el is hagyja a bohócot hogy új kihívást keressen magának akit majd szintén megnevelhet.
2023. szept. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem tudom, sok nő erre izgul, ha anyáskodhat meg ripacskodhat a férfiak felett, aztán meg csodálkozik, hogy már nem tud rá férfiként tekinteni.

Nehéz is, úgy, ha hülye kisgyereknek nézed a párod.


Ez nyilván csak egyik oldalról a nőknek köszönhető, a másik oldalon meg ott vannak azok a pasik, akik tényleg idióták és mindenért szólni meg rimánkodni kell nekik.

2023. szept. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!