Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb ajándék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb ajándék, mi volt a legnagyobb cseleket amit tett érted, és mi volt a legszebb mondat, amit mondott a párotok?

Figyelt kérdés
Ami után napokig boldogok voltatok, önbizalmat adott, jó érzéssel töltött el, sokáig emlegettétek, stb.
2023. szept. 10. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
az, hogy egy angyalnak érezte magát szex közben velem, és én tettem azzá
2023. szept. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Nehéz legszebbet választani, de nagyon jól esett, amikor mondta, hogy tudja és nagyon hálás, hogy mindig számíthat rám. Meg az is, amikor azt mondta, hogy büszke rám (1-1 olyan dolognál, ami fontos volt számomra és valami apróbb mérföldkövet elértem benne).


Ami meg nagyon jól esik tőle az az, hogy kíváncsi az én világomra és a világ legnagyobb természetességével eljön miattam olyan dolgokat is csinálni, amiket magától nem csinálna és előre nem is biztos, hogy tetszene neki (de ez kölcsönös természetesen).


Ezek ilyen tök alap dolognak tűnnek, de annyi rossz kapcsolatot látni, hogy mégis nagy dolognak tartom ezeket.


Egyébként külföldi a párom és a legnagyobb cselekedet az volt, hogy bemutatta külföldön a családját és szinte az összes barátját (akik ráértek) és egy egész hétig képes volt folyamatosan fordítani (mert nem mindenki beszélt angolul) és akkor is képes lett volna visszajönni Magyarországra, ha nem vették volna fel az egyetemre.

2023. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Az, hogy miután bő két hónapig csalt már és lebukva ,azonnal és csendben lelépett - miután kidobtam. Azóta sem tudom mi van vele, nem is érdekel.
2023. szept. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Legnagyobb ajándék ezt most anyagi èrtelemben?

Amugy az elfogadás hogy másokat elutasit koccoltat miattam akik szebbek jobbak azok se kellenek neki. Bárhogyan is én kellek en vagyok a mindene.

Cselekedetek, védelem is tekintély is összetart akármikor velem, ha hazudok is cinkosom.



Mondatok pl

Amikor osszejottünk epp magam alatt voltam és "bajban" es en azt mondtam neki hogy legalább csak pár honpig legyen velem ezt igérje meg. (Ne alkalomra használjon ki)

Es amikor evek milva mélyponton voltunk szakitas szélén akkor azt mondta nekem hogy mos ö kèri tőlem azt amit anno én töle hogy legalább pár hónapig még maradjak vele.


Vagy anno tiniként is voltunk egyutt nálunk is több mint 10 éve ahol lakom a szüleimmel az en szobámban es ágyamon. Es amikor ossze voltunk veszve egyszer hazamentem. Es videocsetet kért hogy tenyleg otthon vagyok e, es mutattam.

Es azt mondta hogy ott vagy es azon az ágyon ahol velem voltál 16 évesen is:)


Vagy amikor elsírta magát egyszer hogy annyira szeret.

Meg ilyen meghato dolgok


(Az eljegyzés nem volt meghato)

2023. szept. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

4.vagyok


Ja meg amikor a kapcsolatunk elején mentem hozzá es csöngettem felertem az egesz házat es kiakadt es a szülei is sokszor mondta hogy a csengöjük nem jo irdatlan ne nyomkodjam.


De amikor mélyponton voltunk évek mulva szakítás szélén és ő is otthon, azt mondta, hát nem gondolta volna hogy mennyire fog az hianyozni neki, hogy menjek ottlegyek és nyomjam ezerrel azt a kb..tt csengőt es menjek vissza es helyett csend volt :)

2023. szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
*felvertem az egész házat
2023. szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

Kiegeszités:

25 évesn jottunk össze komllyra de tinin is voltunk már együtt

2023. szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Legyél a gyerekeim édesanyja! Hozzám jössz feleségül!?


Kifizette a diákhitelemet, megvédett az anyjával szemben!

2023. szept. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14%
Sok ilyen volt.
2023. szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor említs meg párat #9
2023. szept. 10. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!