Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a legszebb közös emléked a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legszebb közös emléked a pároddal? Mi volt a legnagyobb figyelmesség tőle?

Figyelt kérdés

Annyi problémát és gondot lehet hallani, gondoltam jó lenne, ha egy kicsit a pozítív dolgokon is gondolkodnánk.

Hogy én is válaszoljak, csak ami hirtelen eszembe jut, hátha ötletet ad:

-vacsora főzés, gyertyafény, virág,

-vers írás,

-volt olyan, aki mindig megnevettetett, ha egy kicsit is szomorú voltam

-volt akivel az első csók egy holdfényes vízparton történt

Nekem tovább tartott, mintha rosszat kellett volna keresnem,de azért remélem sokan válszoltok majd . Köszönöm



2015. nov. 9. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

a legszebb közös emlék és/vagy legnagyobb figyelmesség?

hmmm...


nálam a mézeskalács a nyerő eddig :P egyszer sütött nekem mézeskalácsot az a top eddig :) a többi is szép és jó, de az a csúcs :)


22F

2015. nov. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Van jó pár...:))Amikor spontán meglepett egy szál rózsával, és egy tál eperrel. Az nagyon szép gesztus volt. Nem nagy dolognak hangzik, de nagyon jól esett. Vagy egyszer hozott haza nekem egy plüss bárányt. Azóta is azzal alszom. Bár ez egy korábbi pasimmal volt, de nagyon jól esett, hogy tudtam nagyon elfoglalt, és úgy volt, csak este ér haza, de amikor én haza értem ott várt finom vacsorával, és sütivel. :)
2015. nov. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

amikor terhes voltam, mindig ágyba hozta nekem reggel a kekszet, pirítost és teát, mert ha függőlegesbe kerültem először, akkor jöttek a rókák:-)

és azért mindig, minden reggel 3 hónapon át, hát nem kis feladat volt:-)

mikor hétvége van, sokszor hoz nekem ágyba kávét, ha szépen kérem.

a gyerekeinket imádja, este, amíg én dolgozom a gépen, ő megfürdeti őket, és meg is vacsoráztatja, és hallom, sokszor milyen türelmesen és szépen beszél velük

mikor még csak ismerkedtünk, külön megkeresett, hogy bár ő nem jön velünk szilveszterezni, de értem eljön autóval, mert nekem nincs, és a tömegközlekedést sem ajánlja, és nagyon hideg van. Csak ezért eljött éjjel Pestre egy másik városból, hogy engem éjfél után hazavigyen a buliból:-)

hát akkor szerelmes volt, az biztos. Ja, várt rám a meki előtt fél-háromnegyed órát minusz 10-ben:-) nem dikert késtem

mostanában sajnos nem nagyon van ereje kedveskedni nekem, remélem ez fog változni majd még.

2015. nov. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezen gondolkodok, már 1 órája.

Nem tudnám felsorolni, mivel szinte napi rendszerességgel előfordul, hogy valami olyat csinál, vagy mond, ami jólesik.

2015. nov. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Multkor megengedte hogy kiköpjem.
2015. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A viselkedésével újra és újra rádöbbenek, hogy mennyire szerencsés vagyok. Mindenben támogat, van hogy csak annyival hogy megszorítja a kezem, átölel. De tudom, hogy számíthatok rá. Még csak 1 éve lesz lassan hogy együtt vagyunk, de minden nap úgy alszom el, hogy a legjobb dolog ami történt velem az Ő :)
2015. nov. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Még csak szeptember óta vagyunk együtt

De a legnagyobb figyelmesség az egyszer nagyon kivoltam a munkahelyi stressz miatt, de annyira, hogy már a sírás kerülgetet. Hétfö volt és megbeszéltük, hpgy majd csak másnap találkozunk, mert az egész hétvégétt együtt töltöttük, meg tanulnia is kellett, de mikor meghallotta, hogy nem vagyok jól akkor elém jött a munkahelyemre mikor végeztem, aztán elvitt fagyizni, hogy jobb kedvre derüljek.


a legszebb emlék eddig pedig csak annyi volt hogy csomó gyertyát meggyújtottunk aztán zenét hallgattunk és ágyban fetrengve sokat beszélgettünk és azt hiszem nem kell mondanom, hogy, hogyan végzödött az este


(Nincs hosszú ö-m és ü-m bocsi)

2015. nov. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy hosszú, fárasztó munkanapom után ahogy hazaértem, ruhástól elaludtam az ágyon. Még vacsorázni sem volt energiám, annyira ki voltam merülve. Úgy másfél óra múlva kaja illatra ébredtem, a konyhába érve láttam, hogy épp a vacsora találásának utolsó mozzanatait végzi. Elolvadtam. :) Sajnos az együtt töltött három évünkből csak ennyi figyelmességet tudok felidézni, de aki a kicsit nem becsüli... :D
2015. nov. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A legszebb közzös emlék a kislányuk születése...

Sok szèp kis emlék van, nem tùl sok,de annál jobban esik :)

2015. nov. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán furcsa lesz, de nem egy helyen laktunk 20 perc vonat út volt, amit napi rendszerességgel megtettünk,egy nyári nap az állomás mellett beszélgettünk még, kb térdünkig ért a fű, belevágódott, és magára rántott. Órákon át néztük a csillagokat, és beszélgettünk :) (az állomás mellett teljesen kihalt terület volt, nem a koszba fetrengtünk, hanem ilyen rét filing magas fűvel)

Nekem az ilyen pillanatok sokkal többet érnek, mint bármi ajándék vagy meglepés :)

2015. nov. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!