Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyobb társasághoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyobb társasághoz tartozunk. Régen beszélő viszonyban voltunk, most szinte akkor sem köszön ha felbukik bennem. Miért reagál így? Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Ő 23/F én 18/L. Én kicsit többet érzek iránta mint barátság, de így h nm is köszön esélyem sincs elmondani neki. Mikor még "jóban" voltunk egy közös ismerősünknek azt mondta h túl fiatal vok. Ezt vajon mire értette? Mihez vok fiatal? Soxor Átnéz rajtam. De miért?
2009. jan. 1. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
inkább kérdezd meg töle...
2009. jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát de nem is köszön neki..akkor hogy beszéljen vele?
2009. jan. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Gondolom úgy érette, hogy éretlen vagy egy kapcsolathoz. Legalábbis, hogy ő így látja. És hát ha beszélő viszony után nem is köszön, akkor elég bunkó. És sztem ha akarna Tőled valamit, akkor legalább köszönne. Ne foglalkozz vele, a normális pasik amúgyis azokoat a lányokat szeretik, akiknél teperni kell egy kicsit és nem a csaj hajt rájuk. Bár lehet, hogy régiesen gondolkozom:D De sztem ha nem is köszön, nem méltat arra, hogy köszönjön, akkor nem éri meg a dolog!
2009. jan. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!