Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet-e egy full heteró srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e egy full heteró srác és egy meleg fiú egymás haverja, minden hátsó gondolat nélkül, a legtisztább baráti viszonyban?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
persze, csak a strandon kell vigyázni, mikor az öltözőben elejti a szappant.
2011. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát ha az a meleg srác nem egy nyomulós agyatlan nyomi, akkor simán lehet. Fel kell fogni, hogy a heterot nem érdekli és kész.
2011. aug. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem van meleg barátom, aki CSAK barát. 19/F Nem minden srác akar minden lányt megdugni, ehhez hasonlóan nem minden meleg akar minden srácot.
2011. aug. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátom meleg, és van egy fiú barátja - jelzem az egyetlen - aki heteró és tök jól elvannak, anélkül hogy a srác fosna tőle. De a barátom normális, és a legtöbb normális meleget - a közhiedelemmel ellentétben - abszolút hidegen hagyják a heterók, pont azért, mert ők heterók. Attól még, hogy vkinek a pasik jönnek be, nem fog neki mindegyik pasi tetszeni, szóval csak azért mert valaki férfi, még nem biztos, hogy tetszik egy meleg srácnak, és ők sem állatok, mégha talán tetszene egy heteró fiú egy meleg srácnak, szerintem értelmes ember révén fel tudja fogni, hogy ő bizony másik csoportot képvisel és meg se említi a dolgot.

Remélem érthető voltam.

20L

2011. aug. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy lehet! Nem tudom, miért gondolják sokan úgy, hogyha valaki meleg, akkor már az összes jó pasit megkörnyékezi. Én melegként soha nem kezdenék ki heteroval, akkor sem, ha leejti a szappant.

Egyébként több hetero haverom van, mint meleg, eddig nem volt semmi hátsó gondolatom velük kapcsolatban. Néha poénkodnak azon, hogy "más" vagyok, de elfogadnak. Persze ehhez kell egy bizonyos intellingenciaszint is.

2011. aug. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem leszbikus barátnőm van, de sose fordulna meg a fejében, hogy rám másszon, nagyon nem vagyok az esete. :D

Gondolom a meleg férfiak sem másznak rá a fiúbarátikra.

2011. szept. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%

Miért is ne?

Csak ne nagyon maradj vele kettesbe!

Vagy ha igen akkor amikor rátér a benézhetek a naciba kérdésre akkor legyen a közelben egy palacsintasütő!

2011. szept. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%
Sztem egy meleg srác ahogy haverom akarna lenni folytanám meg, esetleg a gázkamrába fürdetném vagy felakasztanám, megkínoznám, lányokkal erőszakoltatnám meg.... JEGYEZD MEG! eGY FÉRIFI és egy meleg férfi között nem lehet barátság, mert csak meleg lehetsz ha meleggel barcsizol
2011. szept. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14%
Kizárt!!!!
2011. szept. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsó kettőnek:


ANYÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ@D!!!!!!

2012. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!