Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem a pénz számít, akkor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem a pénz számít, akkor a nőket egyáltalán miért érdekli, hogy a férfi mennyit keres?

Figyelt kérdés

Tehát ha egy nő 500 ezret keres, egy férfi pedig 300 ezret, az miért probléma? Valaki 800 ezret elkölt egy hónapban, más negyedannyit, nem vagyunk egyformák.


Amíg valaki magát képes fenntartani, addig miért nem mindegy, hogy mennyit keres? Amelyik nőnek ezzel problémája van, az gyakorlatilag meg akarja szabni, hogy a párja milyen életszínvonalon éljen, tehát ugyanolyan golddigger, mint az, aki nyíltan a magas fizetésre utazik. Bár még rosszabb is, mert utóbbi legalább kimondja úgy, ahogy van.



2023. szept. 13. 18:43
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
64%
Nem tökmindegy neked, kérdező, hogy mások hogyan élnek?
2023. szept. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
70%
Ha a nő el akar menni egy namíbiai szafari túrára, és ki tudja fizetni a saját részét, a pasi hogyan fog vele menni?
2023. szept. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
71%
Mert ez a sikerességét mutatja
2023. szept. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
26%
#2: valaki magyarázza már el, hogy miért jó arra a pöcegödör kontinensre utazni.
2023. szept. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
90%
Én semmit nem szeretnék megszabni senkinek, mindenki úgy él ahogy szeretne. De azt eldönthetem, hogy passzol e vagy sem a másikkal az életünk, tehát ha én kitudok fizetni egy külföldi nyaralást például, akkor olyan párt szeretnék, aki ezt szintén megtudja tenni.
2023. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
48%

Dehogyis akarom megszabni, hogy TE milyen életszinvonalon élj! Mit erdekel engem? Azt viszont megszabom, hogy ÉN milyen szinvonalon FOGOK élni! Ha en keresek 500at, a pasi, meg 300at, akkor nekem bizony durván le kellene adnom a megszokott eletszinvonalambol ha vele akarok lenni, plusz gyerekünk sem lehetne, én viszont szeretnek, így netto időpocsékolás lennél minden szempontból!

Szívesen! 😊

2023. szept. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
75%

Nem hiszem el komolyan, hogy ezt nehéz felfognia annak, aki elbotorkált az érettségiig.


Egy párkapcsolatban megosztjuk egymással az életünket. Együtt döntjük el, mi lesz a kaja, hova megyünk nyaralni vagy mit nézünk meg moziban, hogy milyen matracot veszünk, és ezek mind pénzbe kerülnek.

2023. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
43%
Hogy a faaszomba lehet golddigger az, akinek több pénze van a másiknál, ti csóró nyomorékok. 🤦🏼‍♀️
2023. szept. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
78%
Engem nem érdekel senkit fizetése, sose kérdeztem meg még.de ha nem tudja finanszírozni, hogy részt vegyek olyan programokon, amik pénzbe kerülnek (színház, utazás, etc), akkor ugyse fogunk együtt maradni. Ja, és nem kell nekem fizetni semmit, de én sem finanszírozok senkit.
2023. szept. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
23%
#4, nyugi valszeg csak példa volt egy drágább utazásra.
2023. szept. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!