Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt az exem?

Figyelt kérdés
A volt barátnőmmel ma véletlenül összefutottam.. kedves volt meg minden.. beszélgettünk... de Facebookin le vagyok tiltva.. ha ráirok letilt.. ez most mi??

2023. szept. 13. 19:46
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
63%

Képmutatàs?


Ne lovalld bele magad, szépen foglalkozz a jeleneddel, Pötsös.

2023. szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Én is elbeszélgetek az exemmel hogy miújság ha találkozunk de attól még a hátam közepére se kéne. Az évek miatti tostelet és udvariasság miatt
2023. szept. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
A jelenlegi párja adta ki neki parancsba.
2023. szept. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem akar veled kapcsolatot tartani, de bunkó sem akar lenni, ha véletlenül összefuttok.
2023. szept. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
A #4-esnél a pont. Udvarias volt, de nem akar veled semmiről sem kommunikálni. Ne foglalkozz vele - te írtad az exed! Élje a saját életét, s te is tedd a sajátoddal.
2023. szept. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4... gyakorlatilag ő szólított le engem ma én észre se vettem ( a hátammögött volt)
2023. szept. 13. 20:35
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
De miert kell egybol mindent beleképzelni?
2023. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!