Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt veled olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt veled olyan, hogy valaki iránt erős vonzalmat éreztél, de egyszer csak közömbössé vált számodra?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, mikor nem a párod, hanem valaki vonzott, de nem lett belőle semmi. Pedig még kölcsönös is volt.

Mi idézte ezt elő, hogy már nem vonzó?


2023. szept. 13. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában akkor fordult elő ilyen, amikor rájöttem,hogy teljesen más ember valaki,mint mondja.Sajnos,akik iránt ez történt, azok nem kevéssé döbbentettek meg.....
2023. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kitana. ***** válasza:
100%

Volt akivel randiztunk párszor és ahogy jobban megismertem, inkább kiábrándultam belőle.

De olyan is volt, hogy egyszerre érdekelt több férfi, és amikor az egyikkel elkezdtünk összejárni, a többi semleges lett.

2023. szept. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Elmondtam neki, hogy mit érzek és kiderült, hogy félreértettem az ő vonzalmát, mert az csak baráti volt és azt mondta, hogy nézzek magamra..... Ez elég volt a közönyhöz.
2023. szept. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha arra gondolsz, hogy plátói "szerelem", vagyis nem beszéltetek soha, mert párod (párotok van), akkor elég nehéz kiábrándulni, mert ahogy az első is írta, rájössz hogy más ember mint amilyennek képzelted. De ahhoz meg kell ismerd valamilyen módon. Bárcsak nekem is lenne lehetőségem kiábrándulni, de én sosem kommunikáltam az illetővel, mert mindketten foglaltak vagyunk. Lehet hogy egy csapásra köddé válna ez a keserédes állapot, ami túl régóta tart már..

Neked hogy sikerült egyébként, csakúgy jött, egyszer csak közömbös lett? Valami mégis válthatta ki? Beszélgetni szoktatok, vagy milyen sűrűn találkoztok?

2023. szept. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt akivel kémia lett volna bennem de órákat fecsegett a semmiről, semmi flört simogatás kezdeményezés nem volt, teljesen kiábrándított, olyan érzésem volt mintha impotens lenne, vagy egy nő?, vagy nem is tudom, akinek fontosabb az időjárásjelentés is, mint a szex vonzalom izgalom kémia.

Ö olyan más tipus pl egész randi alatt megtárgyaljátok az elet nagy dolgait vagy politikát is, semmiféle "játék" flört semmi nincs, aztán randi végén a csók is olyan semmilyen (semmi vadság szenvedély), és ezek után rám van szállva találkozni akar, meg minden, engem meg lehozott közben az egészről mint vmi hidegzuhany mint egy fa, fatuskó.

Hát rendes meg minden de nekem férglfi kéne sajnos.

2023. szept. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az idő segített.
2023. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy ilyen volt. Azaz majdnem volt. Kölcsönös volt a vonzalom, de részéről csak szexuális, részemről talán másabb. Aztán mikor megszakította a kapcsolatot lett tiszta a fejem. Miért is vagyok én oda érte mikor ő csak szexet akar. De sajnos csak egy ideig tartott. Mert később egyre többet gondoltam rá. Már nem olyan vonzalommal, de gondoltam.
2023. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Detto mint 5-ös. Idealizáltam egy képet a fejemben. Aztán a harmadik randin is olyan sótlan volt szegény, hogy kiábrándultam addigra. Semmi élcelődés, húzd meg-ereszd meg, adok-kapok. Nekem erre szükségem van(egy bizonyos kulturált szinten, nem arról beszélek mikor valaki egomán bunkó). Olyan volt mintha egy haverral beszélgetnék. Pedig jól nézett ki, kár érte.
2023. szept. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen. Megtudtam, hogy van felesége és 3 gyereke.


Javára legyen mondva, hogy nem flörtölt velem, csak nagyon kedves volt és kisegített egy (munkahelyi) szituációban. Emiatt kezdett vonzani, később viszont rájöttem, hogy családos, és a vonzalmam azonnal elszállt. Mint embert azért a mai napig kedvelem.

2023. szept. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 10 évvel ezelőtt volt nagyon vonzó férfi volt minden téren, odáig voltam érte, emberileg is lenyűgözött. Aztán felesége lett, 2 gyereke, eléggé elhagyta magát. (nagy szakáll stb) Mostanában meg Fideszes politikusok képeit likeolgatja, ezt nem gondoltam volna róla anno, mert nagyon értelmes embernek tartottam, lenyűgözött a személyisége. Nyilván most sem tudok rá úgy nézni, mintha semmit nem jelentett volna számomra, de nyilván átalakult az érzés az évek során+nyilván jöttek más férfiak, akikért odáig voltam.

Bár őt tartom eddig életem egyik legnagyobb szerelmének, 10 éve gondolkodás nélkül hozzámentem volna feleségül, ma már közömbös, mint férfi.

2023. szept. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!