Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos számodra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos számodra, hogy hasonló stílusú legyen a partnered?

Figyelt kérdés
Nem márkákra gondolok, hanem az összképre, stílusra.

2022. dec. 27. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon. Ha nem tetszik a stílusa, akkor egy ideig eltekinthet tőle az ember, de mindig zavarni fogja. Ahogy az is, ha én próbálok hozzá alkalmazkodni.

Sokkal szerencsésebb, ha nagyjából fedi egymást a stílus. Nem csak a ruházat, hanem a kommunikáció, viselkedés és minden más terén is.

2022. dec. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják az ellentétek vonzzák egymást....háát ez nem mindenre igaz.


Nem árt ha azonosak a kikapcsolódási stílusaink, vagy teszem egyik utál síelni egyik imád, egyik szeret erdőbe menni kirándulni, a másik csak napozna a parton....egyik pl. azaz iszonyatosan rocker aki ezt külsőleg ruházatban stílusban is kimutatja a másik átlagos....ezek szerintem számítanak...


mert gondolom nem árt ha nem akartok mindig mindketten külön menni mindenhová

2022. dec. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Öltözködésben semennyire, nem érdekel. Habitusban, személyiségben fontos tényező.
2022. dec. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Habitusban papucsot szeretnék, mert én határozott nő vagyok. Nem tudnék másik határozott féllel mit kezdeni.
2022. dec. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Öltözködésben? Semennyire. A férjemnek nem igazán van stílusa, tipikus farmer-pólós srác. Én szeretek öltözködni, de nekem sincs egységes stílusom, alkalomtól és kedvtől függ hogy hogy nézek ki.
2022. dec. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Az elegáns nőket szeretem. Az olyan "irodai" stílust.


Én is legtöbbször öltönyben vagyok.

2022. dec. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Annyira nem fontos. A sajat stilusat hordja kulturaltan. A farmer-polo is nezhet ki jol, az oltonyt is lehet szarul hordani.
2022. dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Én sem vagyok divatmajom, a párom sem az. Ilyen értelemben egyforma a stílusunk. :)
2022. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Engem se érdekel, hogy hogy öltözködik a párom. Egyszer jártam valakivel, aki nagyon összevissza öltözködött színileg, nagyon tarka volt. Én egyszerűen, kissé elegánsan öltözködök általában, de mivel rendben van az önbizalmam, ezért nem érdekelt mit gondoltak mások arról, hogy az exem hogyan öltözködött, meg hogy hogyan mutattunk együtt.
2022. dec. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!