Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Tényleg számít mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tényleg számít mikor van az első szex?

Figyelt kérdés

Azért írom ki, mert nagyon sok kérdést és választ, sztorit olvasok és nagyon ellentétes véleményeket látok és érdekel. Van-e olyan, hogy túl korán ami elveszi az érdeklődést?


Tehát adott egy nő akivel randiztok/ismerkedtek/egy társaságba jártok és megtetszik/egy hobbi körötök van/x és külsőre bejön. Szóval vonzónak tartjátok. Tegyük fel ő is vonzónak tart titeket. Mikor "van ott az ideje" a szexnek, ami nem veszi el tőletek az érdeklődést a személyisége felé? Tudom, hogy nincs 2 egyforma eset meg, hogy ez szubjektív.

De van olyan, hogy valaki azért nem fog már érdekelni a továbbiakban, mert relatíve hamar volt az első szex? Vagy semmi jelentősége?


Mondjuk van a szélesebb társaságodban egy csaj aki bejön. Olyan túlzottan nem ismeritek egymást. Ha ez a nő relatíve hamar lefekszik veletek, nagyon elmélyült ismeretség nélkül, akkor onnantól kezdve ő érdektelenné válik (a személyisége) vagy eleve sem volt az?

Randizás során van olyan, hogy túl korai vagy ha igazán érdekel hogy ő milyen ember akkor nem?


Számít az idő, van olyan, hogy túl korán?



2023. szept. 14. 13:09
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Örülnék ha kort is írnátok, mert lehet van eltérés korosztályok között is.
2023. szept. 14. 13:10
 2/32 anonim ***** válasza:
28%
Ferfija válogatja. Az elsõ feleségem, egy egyéjszakásból indult. 20 évig voltunk együtt. De szerintem ez inkább kivétel, mint alap. Neked nõként azt kell eldöntened, hogy elõbb a személyiséged adod oda és csak utána a többit, vagy fordítva. A második esetben elég nagy esély lesz arra, hogu többet nem is akar tõled. Ami nem baj, ha egyéjszakásban gondolkodsz, amibõl lehet késõbb több is. Ha nem ez a helyzet, akkor maradj a klasszikus forgatókönyvnél, kevesebbet koppansz.
2023. szept. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Ezzel nincs is baj, csak számomra nem teljesen világos a miért. Én szándékosan nem írtam le a saját véleményem, mert nem releváns most. Az általad említett második esetben, mi nullázza le az esélyeket?


Mi volt a feleségedben ami miatt nála ez nem történt meg?

2023. szept. 14. 13:18
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, de férfiakkal beszélgetve kb 100%-ban az jön le a férfiaknak, hogy az a nő, aki neki hamar adja magát, az biztos másnak is és többre nem is akarják.

Egyáltalán nem értek vele egyet, illetve nyilván itt is van kettős mérce, de attól még a férfiak ezt így látják.

Nőként meg úgy látom, ahogy a 2-es írta: minél kevesebbet koppanni, tehát inkább húzni az időt, még ha lett is volna kedvem már szexelni, nehogy ezen múljon vagy inkább nehogy kiderüljön, csak erre ment a hapsi aztán többet fel se hív. Mert simán benne van a pakliban.

2023. szept. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem számít, mert fontosabb számomra, hogy előbb emberileg megismerjem a másikat. Meg az is, hogy érezzek valamit iránta. Nem tudok és nem is akarok bármilyen jöttmenttel szexelni, akivel nem mélyült el köztünk előtte valami. 26F
2023. szept. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
36%
Az a nő aki elsőre dobja magát, az másokkal is fogja magát az elsőre dobni. Legalább fél évnek el kell hogy teljen az első szexig.
2023. szept. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
67%
Fél évnek, persze. Hány éves vagy, 14?
2023. szept. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
72%
Dobja magát... ahogy te is? Vagy a férfiakra ez nem vonatkozik?
2023. szept. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
#3! Off a válaszom, mert nő vagyok, de szerintem azért, mert, ha nem ismeri, akkor csak a szex dönt abban, hogy akar-e még vele találkozni. Ha az tökéletes, akkor akar és jó esetben közben megismeri és már nem csak a szex tartja őket össze. (Ez mondjuk még kockázatos is, mert lehet, hogy a szex tökéletes volt, de kiderül, hogy amúgy semmi másban nem illenek össze, így csak a szex miatt kínlódnak egymás mellett még ki tudja meddig.) De az 1.szex ritkán tökéletes. Mivel nem ismerik egymást, nincs motiváció, hogy egy közepesen rossz szex után még egymásra "pazarolják" az idejüket, miközben lehet, hogy amúgy tök jók lennének együtt és a szex is szuper lenne, csak nem az első.
2023. szept. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
55%

Ha baromi jól nézel ki, akkor tökmindegy, úgyis járni akarnak majd veled.


Ha nem nézel ki annyira jól, akkor a jobb pasik úgyis csak megdugni akarnak, tökmindegy, meddig húzod az agyukat.

2023. szept. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!