Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyit számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyit számít a kisugárzás a férfiaknál?

Figyelt kérdés
Feltettem a képen pontozós oldalra egyszer, kettest, hármast kaptam. Egyszer ide is linkelte egy jóakaró barátnőm, leszerencsétleneztetek. Az életben meg közben keresik férfiak a társaságom, évi egyszer tuti szerelmet vall nekem valaki, nem kevésszer flörtölni próbálnak velem pl munkatársaim, kávézni hív ez-az. Nem igazán értem. Amúgy régen, mikor kevésbé adtam magamra, nem igen kerülgettek ennyit a férfiak. Létezik, hogy egy pozitív, vidám kisugárzás ennyit tesz? ( amúgy normál testalkatú vagyok alakra nézve, de inkább alacsony, suliban hátam mögött halottam, hogy fiúk mondták, jó alakom van.) Otthon ápolt hosszú hajam, nem követem a divatot, de elegánsabban öltözöm, sosem kihívóan. Miért van ez az ellentmondás? Fontos lenne a válasz, mert billegős az önbizalmam, függetlenül attól, h.épp van e párom. Kösziiiiii

2023. máj. 25. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Csak a kisugárzás, kedvesség, vonzerő számít igazán...
2023. máj. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
A külső számít nagyobb részt, de aztán persze minél szélsőségesebb az eltérés az átlaghoz képest a viselkedésben, az is tehet hozzá (vagy vehet el) egészen sokat. Aki kivételesen kedves, pozitív, nyitott, azzal szívesebben vannak együtt az emberek.
2023. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan vagyok. Nagyon nem előnyös az arcom, alakom már inkább, de mégis minden közegben, társaságban van olyan akitől pozitív visszajelzést kapok.
2023. máj. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy jön le számukra, hogy durva pokróc vagy és az náluk nem bejövős, akkor persze, hogy nem kezdenek ki veled.
2023. máj. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Szamithat, persze. Esetenkent akar sokat is, de azert ne gondold tul. No vagy. Termeszetes, hogy fognak kezdemenyezni nalad. Mostanaban rengeteg lannyal / novel ismerkedtem es voltak koztuk elonytelenebb kulsejuek is (ne kovezzetek meg), akik indokolatlanul sokat meseltek korabbi elmenyeikrol. Volt aki meg mutogatta is a megkereseket, amiket kapott. Szoval ha csak az erdeklodok szamat nezzuk, minoseg nelkul, akkor a megkeresesekre csak annyi a valasz, hogy no vagy. Meg a rondabbakat is megtalaljak. Ferfikent ez nagyon nem lenne igy. Persze ha a minoseget is figyelembe vesszuk, akkor a szopofaktor mar kiegyensulyozott a nemek kozott.
2023. máj. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

Én szívesen megismernélek személyesen, bár én főként barátság extrákkal kapcsolatra keresek partnert.

40f. Ha gondolod írj, akár beszlegethetünk is

2023. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Pakson dolgozó bátyámnak is elég erős a kisugárzása.
2023. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!