Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csapta nekem a szelet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csapta nekem a szelet az egyik beosztottam de mégse lett semmi erkölcsös lenne kirugatni ?

Figyelt kérdés
Szóval elhúzta a mézes madzagot előttem az egyik beosztottam de nem történt semmi . Annyira idegesítő amikor vágyat ébresztenek aztán hirtelen eltűnnek az emberek . Utalom ezt . Jóval fiatalabb nálam és én vagyok a nő . Nagyon dühítő és hülyének nézett .
2023. szept. 16. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, lépj túl.
2023. szept. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kirúgatnád, pont azt bizonyítanád, hogy nem vagy megfelelő vezetőnek, mert saját piti bosszúból döntesz, és nem objektív dolgokat szem előtt tartva, a cég érdekét nézve.
2023. szept. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez magánéleti téma, a munkahely meg megmunkahely.

Max. hívd ki egy kick-box-meccsre:).

2023. szept. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj csak, kérdező, te nem ismered azt a szabályt, hogy házinyúlra nem lövünk? Téged kicsit sem zavart, hogy egy beosztottad repült rád, hanem még el is fogadtad? Milyen vezető vagy te?
2023. szept. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
Érdekes ha férfi tenne fel ugyanilyen kérdést ezerszeresen jobban szét lenne cincálva már a válaszok között, mert egyáltalán csak felmerült benne ennek a gondolata, de persze mivel itt egy nőről van szó, ezért hozzá sokkal normálisabban viszonyulnak a válaszolók.
2023. szept. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez már megint a pasi trollocska.Ma is béna voltál, törd a fejed a következő kérdésen😁
2023. szept. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Kamu vagy sem, de az ilyet ki kell rúgatni, mert utána sokat fog magáról képzelni.

Eleve bele se kellett volna menni

2023. szept. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kamu, akkor elég béna vezető lehetsz és nőként sem vagy egy észkombájn...

Nőként írom.

Kirúgatnál valakit azért, mert te képtelen voltál ezt már az elején lerendezni? Már az elején az első kis próbálkozásnál világosan meg kell mondani, hogy ez egy munkahely és további ilyen jellegű próbálkozásoknak következményei lehetnek. Aztán ha nem fogja fel elsőre, akkor vannak erre felettes vagy munkaetikai problémákkal foglalkozó osztály a munkahelyen belül, akiknek jelenteni kell.

2023. szept. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!