Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nálam sokkal fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nálam sokkal fiatalabb srác csapja a szelet nekem, flörtöl velem, és azt hiszem, benne lennék szexben. Meg is van a randiidőpont, amikor is az alábbi történt. Szerintetek visszalépjek?

Figyelt kérdés
Megkeresett egy lány, aki korabelije a srácnak, azzal, hogy kopjak le a pasijáról. Butaságot mond, nem én vagyok aki nyomul. A pasiját kellene megfékezni. Ha en visszamondom a randit, szexet, tálalni fog más korombeli nőt.
2020. márc. 20. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
ne lépj,szexelj vele,élvezd.f
2020. márc. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Ennyi esze van a lánynak? Nem veled mással lesz szétcsalva.

Irány a randi. A kettőjük dolgát meg oldják meg ketten.

2020. márc. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Koronavírus idején szexelni? Ejnye
2020. márc. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

"Ha en visszamondom a randit, szexet, tálalni fog más korombeli nőt."


És? A szomszéd konstansan nyitva hagyja az autojat ennyi erövel ellophatnam mert ha nem én majd ellopja más..de nem teszem mert van gerincem. Legyen neked is.

2020. márc. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Felnőtt, értelmes nő ezt nem kérdezné a neten.


Hány éves vagy, 17?

2020. márc. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Nézd, a te lelkiismereted tiszta, hogy előkerült a csávó barátnője, és lényegében megkért, hogy hagyd békén a fickóját? Vagy nem hat meg?
2020. márc. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, kapcsolatban vannak, vagy nem? Ha nincsenek, akkor ha neked elég egy kis szórakozás, csináld. De mondjuk én inkább karanténban maradnék.
2020. márc. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem menj el! Hátha út közben mindketten megkapjátok a korona vírust. 💋❤
2020. márc. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!