Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti az itt naponta többszö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti az itt naponta többször tényként vázolt előnyeitekből mennyit érzékeltek?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok, amikkel a sikertelen férfiak elárasztják az oldalt. Ami arra utal, hogy nőként csak max megszületni nehéz, aztán minden az öletekbe hullik.

Ti ezt hogy látjátok, tapasztaljátok?

Mennyi a valóságtartalma?



2023. szept. 17. 11:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%

Én semennyit nem érzek ezekből az előnyökből, ugyanakkor meg kell mondanom, hogy azt a rettenetes elnyomást sem észlelem, amit itt egyesek vizionálnak.


Pontosan ugyanannyira nehéz az életem, mint egy hasonló korú férfinak a társadalmi osztályomból.

2023. szept. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Ez akkora baromság, hogy válaszra sem érdemes.
2023. szept. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
1%
Én jól nézek ki, gyakorlatilag bármilyen rendezvényre megyek, valamilyen jó pasi betalál. Csak az elmúlt 1 hónapban 4 sportos tehetős pasi hajtott rám élőben, neten nem ismerkedek. Egyik hajókázni vitt, másik motorozni, harmadik külföldre stb. Szóval tényleg kvajó az élet, ha jó nő vagy, de a kevésbé szexi barátnőimnek nincs ilyen szerencséje, rájuk talán évente egyszer hajt olyan pasi, aki egyáltalán tetszik is nekik. És nem fizetnek nekik ilyen dolgokat.
2023. szept. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

#2

Nem tudom, te nő vagy-e.

És a kérdést nem vitaindítónak szántam, hanem érdekel mások véleménye, tapasztalata, hogy vajon mennyire érzek/látok jól/rosszul bizonyos dolgokat, amiket később én is kifejtenék.

2023. szept. 17. 12:01
 5/26 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez nagyon kettős...


Társkeresés, ismerkedés terén azért tényleg van valamennyi előnyünk, több érdeklődést, több figyelmet kapunk, mint egy férfi. Ennek viszont megvan az árnyoldala. PL szerintem kevés férfi ismeri azt az érzés, amiko valaki durvány alányúl...


Én úgy vélem, hogy nagyjából mindennel ez a helyzet. Ami jobb vagy könnyebb az egyik oldalon, az nehezebb és problémásabb a másikon.

2023. szept. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
49%

Ronda nő vagyok. 0-ra pontozták a 3. hozzászólást (ma 11:57), pedig kb. ez a valóság. Nyilván a tehetősség, a hajókázás, külföldi utazás stb. programok közegfüggők, de az közegtől független, hogy egy jó nőt folyamatosnak "körüldonganak", és nem kizárólag a nagyon gáz réteg. Nekik tényleg csak ki kell választaniuk a számukra legjobb/minden lényeges szempontból megfelelő jelöltet, és a már kialakult kapcsolaton belül is jól bánnak velük. Teljesen más dimenziója ez a létezésnek... Én ezzel szemben örülhetek, ha csak levegőnek néznek, mert akkor legalább nem aláznak, bántanak stb.

Egyébként a különbség nem csak férfi-nő kapcsolódások terén érzékelhető, az élet szinte összes területén teljesen más a bánásmód.

2023. szept. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
*folyamatosan
2023. szept. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
1%

1, Az itteni nőket azért ne állítsuk be az átlag nőknek. Itt valahogy minden nő, mindenért panaszkodik, de a valóságban nagyon nem ezt látni. Értelemszerűen, aki negatív szemléletű, az semminek sem fogja az előnyét látni.

2, Válaszolni igazából felesleges a kérdésre, mert a #3-as pl. nem az itteni női gittegylet szövegét írta be, ezért jól le is lett pontozva. Hiába nő.

3, Azért a többség itt sem azt állítja, hogy megszületni nehéz, hanem azt, hogy a társkeresés könnyebb a nőknek, esetleg még pár dolog. És ez így is van. Emellett egyébként jellemzően érveket is hoztak, csak épp az itteni nőket nem érdekelte.

4, Nem csak sikertelen férfiak írják ám ezt, hahó. Elég nevetséges, hogy aki nem a gittegylet szövegét nyomja, arra egyből megpróbáljátok ráhúzni ezeket a beteg elméleteiteket.

2023. szept. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
24%

#6 köszi, nem értem amúgy, miért lettem lepontozva, a tapasztalataimat írtam le, ha ez valakinek fáj, azt tényleg csak sajnálni tudom.


Azzal viszont nem értek egyet, hogy kapcsolatban jobban bánnának egy jó nővel, ugyanúgy ki lehet fogni féltékenykedő, bántalmazó, kontrollmániás vagy hasonló kattos pasikat, mint csúnyaként. Sajnos. Szex előtti állapotig viszont a csillagokat is lehozzák egy jó nőnek😂

2023. szept. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Én senkit nem pontoztam egyébként.


Nő vagyok, leírom a saját tapasztalatom.

Tiniként fosul néztem ki, nyilván önbizalomhiányos is voltam, így ez nem is igazan releváns.

Húszas éveim második felében rendelkeztem olyan külsővel, hogy minden idióta csorgatta a nyálát, zaklattak is rendesen.

Hívtak ide-oda, de nem mentem, mert nem igényeltem vadidegen pasasok társaságát.


Az igazat megvallva, ha a komoly párkapcsolatra fókuszálunk, én abszolút nem gondolnám, hogy a nőknek könnyebb.

Megdugni persze sorban állnak.

Olyanok is sorban állnak, akik mindegy, csak legyen valaki alapon lehazudnák a csillagokat is az égről.


De ezzel nem érzem úgy, hogy előrébb vagyunk, sőt, ha levonjuk ebből a komolytalanokat, akkor kb 1-1...


Az élet egyéb területeihez meg nem nőnek kell lenni, hogy boldogulj, előnyt élvezz, hanem extrovertáltnak, na meg nem hátrány a gàtlástalanság, törtető személyiség, amit nem lehet erőltetni.


"Pontosan ugyanannyira nehéz az életem, mint egy hasonló korú férfinak a társadalmi osztályomból."


Ezzel kb egyet értek.

2023. szept. 17. 14:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!