Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy szép lánynak visszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy szép lánynak visszeres az egyik lába, az már kizáró ok hogy egy pasi összejöjjön vele?

Figyelt kérdés

Nem beképzeltségből, de elég szép, helyes lány vagyok. Alkatilag is csinos, a fiúknak általában tetszeni szoktam. De sajnos fiatal korom ellenére a bal lábamon kialakultak visszerek. Egyszer már megműttetettem, de sajnos újra előjöttek.

Attól félek, ha nagyon tetszek is valakinek, elfordul tőlem emiatt.

Ez lehetséges hogy ez fogja majd meghatározni hogy mennyire vagyok jó csaj?

Mozgok is rendszeresen, tehát igyekszem odafigyelni az alakomra, mielőtt még valaki azt feltételezné hogy elhanyagolom a külsőmet.


2023. szept. 17. 22:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez kizáró ok lenne. Bár csak a magam nevében tudok nyilatkozni.
2023. szept. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont a napokban utaztam a villamoson, és egy lánynak, aki előttem állt, a háta/tarkója volt visszeres. Egyébként arcra és alakra is gyönyörű volt a csaj. Ekkor jöttem rá, hogy bár sokszor azt hisszük, hogy csak nekünk vannak problémáink, és hogy a jó nőknek mindig minden klappol, nincsenek gondjaik, mi ellenben szívunk mindennel, hát nem. Természetes, hogy a rosszat az emberek elrejtik, és csak a jót mutatják magukból. Ennek ellenére nincs olyan ember, akinek ne lennének akár testi, akár lelki gondjai, csak erről nem tud a másik. Úgyhogy ennek révén is azt mondom, hogy akinek tetszel, az úgy fog elfogadni ahogy vagy. Hidd el, hogy ennél nagyobb problémák vannak az életben, hiába is érzed ezt most kellemetlennek.
2023. szept. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki a való világban él, az nem a napokban jön rá, hogy senki nem photoshoppolt modell a való életben.
2023. szept. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%

Nyilván függ attól is, mennyire visszeres.

Engem inkább a várható egészségi következményei izgatnának. Ha fiatal lennék, nem akarnék közös jövőt olyannal, aki mondjuk 40 évesen már járni is alig tud majd.

2023. szept. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az szerencse, hogy meg lehet csináltatni. Csak sajnos előjön. Viszont az nem reális, hogy nem fogok tudni járni, mivel nem hanyagolom el annyira hogy az egészségem rámenjen. Viszont esztétikailag nagy gondot okoz számomra.
2023. szept. 17. 23:54
 6/14 A kérdező kommentje:

A kisebbségi komplexusom pedig amiatt alakult ki, mert kb 2 éve szerelmes voltam egy srácba, akivel ismerkedtünk és akart is tőlem valamit. Egyszer tett egy olyan megjegyzést egy számára nem kedvelt, idősebb kolléganőjére, hogy ha az a nő ráhajtana, tuti rosszul lenne, mert biztos rosszak a fogai, v visszeres a lába, de az az ipari stb. Ezt persze nem tudta, így van-e, csak feltételezés, csak poénkodott és felsorolta hogy mik azok a dolgok, amik miatt elmebekülne, ha intim helyzetbe kerülne egy ilyen személlyel.

Remélem érthetően írtam le.

Ezt követően én nem mertem vele összejönni, pedig szerelmes voltam. De el sem mondtam neki, hogy ezzel valahol megbántott. Jó viszony maradt köztünk, viszont szépen lassan eltűnt az életemből, de olyan szinten hogy mindenhol elérhetetlenné tette magát a számomra.

Sajnos a mai napig nem tettem túl magam rajta...

Így már félek újabb ismerkedéstől és a kudarctól.

2023. szept. 18. 00:03
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Hát azért ennyitől ne legyen már kisebbségi komplexusod.

Még ha tényleg látta volna a lábaidat és egyértelműen kiderült volna, hogy emiatt nem akarna veled kapcsolatot, akkor sem kéne ebből az összes többi férfira általánosítani.

2023. szept. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
(Nehéz nőként nem általánosítani, mikor a férfiak általánosítják saját magukat.)
2023. szept. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezekkel az orvosi plasztikai betegség műtétekkel én már óvatosan bánok, ritka hulladék egy banda ez, nekem volt HPV szemölcsöm, rákeresve mindenhonnan a lézeres műtét, fagyasztás, stb jött be.

Aztán halál véletlenül elkezdtem szedni béres cseppet, és bzmeg eltűnt rólam az összes! Pedig már nagyon ki voltam akadva tőle, 0 szex, önbizalom totál 0-án.

És egy 3000ft-os mezei vírusírtó meg eltűnteti....

Szóval lehet, van valami alternatív megoldás is az erek kezelésére, ami miatt nem fejlődnek ki, kordában tarthatóak.

2023. szept. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
Nemtudom, nem lattam meg visszeres labat
2023. szept. 18. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!