Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kutyások, mit tesztek, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutyások, mit tesztek, ha az akit kinéztetek, fél a kutyáktól? Kizáró ok? Vagy próbáltok megoldást találni?

Figyelt kérdés

#párkapcsolat #kutya fóbia
2022. szept. 14. 20:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%

Parkapcsolatnál kizáró ok. Nehéz lenne úgy az együttélés, ha retteg ackutyámtól. Egyéjszakásnál más, olyankor elzárom és meg van oldva.

23F, Németjuhász

2022. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%
Kizáró ok. Ha randira akar hívni, akkor szeresse a kutyákat.
2022. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
Kizáró ok sajnos
2022. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, hogy hajlandó megbarátkozni a kutyákkal, vagy pedig egyenesen ellene van annak, hogy ő megpróbáljon megbarátkozni velük. Ha valaki fél a kutyáktól, és nem is ad nekik egy esélyt, akkor az egyértelműen kizáró ok, viszont ha a másik fél vevő arra, hogy ezen valahogy változtassunk, akkor oké. De most tényleg, nem is az, hogy kizáró ok, hanem ez lehetetlenség. Mármint, együtt élni valakivel, aki fél a kutyámtól? Én örökké kutyás leszek, és akkor az egész életünket úgy éljük le, hogy a partnerem retteg a kutyámtól, akivel egy házban lakik? Az úgy egyértelműen nem jó, szóval nem is az, hogy kizáró ok, hanem szimplán lehetetlen egy ilyen kapcsolat.
2022. szept. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem egy kutyás meg egy kutyáktól félő ember alapból nehezen illik össze. Nem valószínű, hogy kapcsolatig jutna a dolog.
2022. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%
Ha csak a kinézés fázisánál vagyunk (azaz még nem kapcsolat), akkor nem.
2022. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%

Nem, ha hajlandó dolgozni rajta.

A kutyámtól nem válok meg.


Amúgy volt már ilyen. Kompromisszumokról szólt. Én nem hülyéztem le és aláztam meg, mert félt. (Gyerekkori élmény miatt, érthető volt.) Nem kényszerítettem olyan dolgokra, amiket nagyon nem akart. Ha tudtam, hogy a kutyám fog valami olyat csinálni, ami neki félelmetes vagy váratlan lehet, szóltam neki.

Viszont cserébe ő meg megpróbált közeledni a kutyám felé a maga tempójában és bízott bennem, mikor mondtam neki valamit. (Pl. megtanítottam neki, hogy hogy adjon a kutyának jutalomfalatot, ő meg elhitte, hogy ha úgy csinálja, ahogy mondom, akkor nem lesz baja.)


Ő a végére az én kutyámat megszerette, tök jól kijöttek.

2022. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
20%
Döbbenten olvasom a hozzászólások többségét. Hát ezért tart itt a világ! Ha valakinek annyira fontos a kutyája, hogy emiatt élete szerelméről is lemondana, nos, az éljen együtt egy kutyával! Mindenki jobban jár. Amúgy szeretem a kutyákat, nekem is volt. De nem veszítettem el miatta a józan ítélőképességem. Bár azt hiszem ez nem csak a kutyákról szól, hanem bármiről. Az emberek manapság nem hajlandóak alkalmazkodni. Addig jó egy kapcsolat, amíg kiszolgálja az igényeim, de ha már nehézségekkel is jár, gyorsan megszabadulnak az emberek a másiktól, mintha csak egy használati tárgy lenne. Egyik ismerősöm beteg lett, a férje 20 év házasság után lépett le nagyelegánsan. Az ilyesmi megkérdőjelezi, hogy addig mi is volt a kapcsolatuk.
2022. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Először én is meglepődtem a válaszokon, de jobban belegondolva, van alapja a válaszoknak. Egy háztartásban élni úgy egy kutyával, hogy közben félsz tőle... ez tényleg nem lenne hosszú távon megoldható. Ugyanakkor, ha tényleg nagy a szerelem, és nem csak egy pillanatnyi fellángolás, akkor közösen meg lehetne oldani. Lehet ez egy mérce is, mikor kiderül rögtön az elején, hogy ki mennyire gondolja ezt a kapcsolatot fontosnak és mennyi energiát hajlandó belefektetni. De abban egyetértek az utolsóval, hogy a kapcsolatokból sokkal egyszerűbb manapság kilépni és egy másikat kezdeni, mint energiát beletenni, hogy helyrehozzuk a régit. Ugyanaz, mint a mosógép meg a tv. Ha elromlik inkább újat vesznek, minthogy megjavítassák. Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2022. szept. 14. 22:27
 10/27 anonim ***** válasza:
89%
Van három kutyát, illetve hobbiból állatokat mentek és kutyás túrákra járok, úgyhogy eléggé elképzelhetetlen lenne olyan emberrel páekapcsolatot alakítani, aki fél a kutyáktól vagy nem szereti őket.
2022. szept. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!