Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már azt a szagot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már azt a szagot, amikor tombol az ösztrogén a levegőben?

Figyelt kérdés
Amikor egy csapat lány megvadul, pl iszik, bulizik, tombol. És egymást próbálják felüllicitálni vadságban, és alfaságban. Tombolnak a hormonok és hatalmas a pezsgés. Szerintetek is van ilyenkor egy jellegzetes szag, ami a levegőben terjeng? Vagy csak nekem tűnik úgy?

2023. szept. 18. 17:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Fuj már.
2023. szept. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem te olyan analfabéta vagy hogy kevered az izzadtság szaggal.
2023. szept. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert ugye a kérdésed alapján sosem volt közöd nőhöz így nem tudsz különbséget tenni.
2023. szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%

Az max dopamin vagy endorfin lesz. Nem lennének hormonbetegségek, ha a bulika növelné az ösztrogénszintet.


(Logika mai halála: 17:31)

2023. szept. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
De nem! Én azt a szagot még csak nőkön éreztem. Az bizony ösztrogén lesz. A női nemi hormon.
2023. szept. 18. 17:39
 6/22 anonim válasza:
85%

Ekkora ökörséget még életemben nem hallottam. Nincs olyan hogy "ösztrogénszag" és nem változik a hormonszint a picsarázó bulika alatt.


Max női izzadtságszagot és bepállott pinát érzel.

2023. szept. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
50%

Szoktam látni ffi tanárokat hogy inkqbb kiülnek szünetekben a diáklányok mellé hallgatni a "csicsergésüket" ahogy viháncolnak.

Szerintem agybetegek a pasik.

2023. szept. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
De akkor nem erre szokták azt mondani hogy tombolnak a hormonok? Az pedig nőknél az ösztrogén.
2023. szept. 18. 18:41
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Te teljesen hülye vagy.
2023. szept. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ezt mindig a pasik nézik bele.

Mint azt is amikor nejlonharisnyát vesz fel vki akkor biztos viszket neki, meg amikor mosolyog egyet, biztos akar vmit, es igy tovább.


Amikor a pasik marhulnak röhögnek se hormontol van. Hanem mert ökörködnek. 90 éves taták is nevetnek.

2023. szept. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!