Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz hogy a gyűrűsujj és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a gyűrűsujj és a mutatóujj hossza, a nemi hormonok arányától függ magazatikorban?

Figyelt kérdés

2014. nov. 19. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, ezek ilyen random 20 emberen tesztelt hülyeségek a szenzációhajhász brit "tudósoktól".
2014. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azért szeretem ezeket a gyűrűsujj és mutatóujj összehasonlításával kapcsolatosan tett állításokat, mert nekem egyik kezemen az egyik hosszabb, a másikon meg a másik. :D
2014. nov. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez amúgy ritka,kajak? :D
2014. nov. 21. 21:14
 4/4 anonim válasza:

Mostanában a csapból is ez folyik, sok cikket írnak erről, többek közt bulvár újságokban is.

Érdemes viszont elolvasni a bírálatot is: [link]


"There seems no special reason why testosterone should especially affect the growth of the ring finger."

Tehát, hogy nem ismerjük az okát, hogy miért okozná a tesztoszteron a gyűrűsujj növekedését.


"Manning does not give correlations"

Tehát, hogy Manning nem adja meg, hogy a tesztoszteron és az általa feltételezett gyűrűsujj-mutatóujj arány közötti összefüggéseknek mekkora a korrelációja. Illetve az egyes tulajdonságokkal mekkora a korrelációja.


És még azt is megemlíti, hogy különböző etnikumok esetében ez az arány más és más lehet. Például tipikusan rövidebb gyűrűsujjúak a lengyelek, spanyolok, angolok és magyarok.


Szóval miről beszélünk...

2014. dec. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!