Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kaland kedvéért se?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kaland kedvéért se?

Figyelt kérdés

Megismertem egy nálam 25 évvel idősebb férfit. Tulajdonképpen első látásra, első megszólalásra beleszerettem. Egyetlen probléma van, hogy 25 évvel idősebb...

Eddig mindketten elleneztük ezt az egész dolgot, főleg ő. Én meg úgy voltam vele, hogy igaza van, ebből tényleg úgyse lehet semmi és megpróbálom elfelejteni. Csakhogy hetente 2-3-szor mindig találkozunk, összefutunk a munkánkból adódóan. Így aztán elég nehéz. De pont ma rájöttem hogy tényleg hagyjuk, ne álmodozzunk, felejtsük el... és erre kapok tőle egy sms-t. Semmi komoly, nem szerelemi vallomás, csak egy hogy vagy, rég láttalak...

Mi legyen? :Ss

18 éves lány vagyok, nem nagyon volt még komoly kapcsolatom. Szűz vagyok és nem óhajtok lefeküdni egy nálam 25 évvel idősebb pasival. De nagyon jól érzem magam, ha vele vagyok. Jó lenne vele néha találkozni, együtt lenni.

Szerintetek?

Én valahogy úgy vagyok ezzel az egésszel, hogy jobb megtenni, mint megbánni, hogy nem tettem meg... ://

De max. egy csókig mennék el, tovább nem.


Teljesen tanácstalan vagyok! :Sss


2010. okt. 17. 15:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Szerinted egy csók elég lenne egy nálad 25 évvel idősebb férfinek ?Ezt te sem gondolhatod komolyan...
2010. okt. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De pont ezt mondom, hogy tudom, hogy ebből normális kapcsolat nem lehet. Szerintem ő is tisztában van vele. És ha neki nem elég "ennyi", akkor tényleg ennyi. :D Meg szerintem a dologhoz két ember kell, nem? És ha én nem megyek bele, akkor...
2010. okt. 17. 15:21
 3/21 anonim ***** válasza:
53%
Ha neked csók kell, nyomj útközben a szájára egyet, azt szevasz tavasz!
2010. okt. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

miért ne lehetne komoly, és normális kapcsolat??

amig nem próbáljátok ki, h működik-e, nem tudhatjátok


az egyetlen akadály az lehet, ha van családja

2010. okt. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
igy igaz! ha nincs csaladja miert lenne baj? 43 eves pasi nem oregember.
2010. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nincsen családja, teljesen független.

Nem tudom, olyan bizonytalan vagyok.

Meg nem tagadom azt se, hogy érdekel mit szólnának hozzá a barátok, szülők. Nem hinném, hogy örülnének. :S

De akkor lesz ami lesz, meglátjuk. :) Aztán ha érdekel valakit, akkor megírom mi lett belőle. :)

2010. okt. 17. 16:35
 7/21 anonim ***** válasza:

az biztos, hogy a családdal vsz. nehéz lesz..

de ha ez tényleg igazi szerelem, akkor nem szabad hagyni!


Igen, lécci írd meg majd, mi lett!

2010. okt. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 IQnindzsa ***** válasza:

En csak azt tudom hozzafuzni ,hogy ha az eletben valaha is el akarod veszteni valakivel... akkor egy idosebb tapasztalt pasival tedd. Ok tudjak valoszinuleg tudni fogjak ,hogyan legyen jo elmeny es ne katasztrofa.

25 ev... Hmm... kicsit soknak tunik de azert nem olyan veszes.

Meg valami eszembe jutott... En nem ismerek egyetlen FUGGETLEN 43 eves ferfit sem. Szerintem nem lenne hulyeseg egy kicsit utana erdeklodni mert siman lehet ,hogy otthon varja a csalad es veled csak szorakozni akar.

(Bocs... nem akartam az ordog ugyvedje lenni!)

2010. okt. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem, nincsen családja, elvált. :)

Egyébként most ott tartunk, hogy ma összefutottunk és már kezd ráállni a dologra. Én már úgy vagyok vele, hogy legyen, hogy akarom. Ő még így nagyon mondogatta, hogy mit szólnának hozzá ...stb. De utalt rá, hogy kb. ő lenne a legboldogabb..

Na most az a helyzet, hogy a hétvégén lesz egy program, amit mindketten szeretünk (meccs), jó lenne elmenni vele. De nem lenne ciki, ha én hívnám el? Azért mégiscsak ő tegye meg azt a bizonyos első lépést... Csak hogyan vegyem rá, hogy ő hívjon el? :))

2010. okt. 19. 18:59
 10/21 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy ő egy csókra vágyik......
2010. okt. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!