Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már lassan másfél hónapja nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már lassan másfél hónapja nem jött meg a menstruációm. Mitől lehet? Amikor már egy hetet késett, vettem tesztet.2szer is megcsináltam, mindkettő negatív lett, (amúgy védekeztem. De a biztonság kedvéért) Mitől késik a menstruációm?

Figyelt kérdés

A héten már megyek nő dokihoz, mert nagyon aggaszt:(

Egyszer már volt ilyen hogy egy hónap kimaradt, de ez már több mint egy hónap:(

Valakinek esetleg hasonló tapasztalata? Mitől lehet?


2011. márc. 15. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Számít, hogy hány éves vagy, egyébként mennyire rendszeres. ha még fiatal vagy és máskor se jön meg napi pontossággal meg ugye védekeztél is akkor nincs még szerintem probléma. Nekem volt hogy majdnem az egész nyarat kihagyta( szép idők). Egyébként nekem egész jól bevállt hogy eldöntöttem mikor jöjjön meg és akkor kb a körül jött meg, (nem mindig) de a szervezeted azért néha engedelmeskedik, Döntsd el magadban, hogy a héten megjön és minden perceben állj úgy hozzá, hogy na most jött meg és szerintem lesz eredménye. Bár lehet csak én vagyok ilyen fura. :D
2011. márc. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

na hát igen. Az a baj ahogy ezt leírtam, elkezdted a mellem feszülni.. (ami nálam előjele)


Reggel már előadás közben görcsögetett a hasam is és még mindig.

Szal én nem tudom most mi van a szervezetemmel:S

Az igaz, hogy örülnöm kéne hogy hu nem menstruálok egy ideig, de igazából már annyira hozzászoktam, hogy rendesen bepánikolok miért nem jön meg. És azért mégiscsak ez az "egészségesebb"..

Nem tudom mi lehet a gond. De besz-rnék ha pont mire eljutok holnap nőgyógyhoz akkor jönne meg:D amire egyszer már volt precedens:D

2011. márc. 16. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!