Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nocsabasz ferfi, ha igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nocsabasz ferfi, ha igy viselkedik velem tobbet akarhat?

Figyelt kérdés

Regrol ismerek egy fiut akivel x eve baratsagot apoltam vagyis inkabb haversagot, jartunk egyutt bulizni, kettesben beszelgettunk erre-arra. Egyszer ram is mozdult, de azt elutasitottam, mert meg fiatalok voltunk es o nagyon csajozos.


Eletelt 5-6 ev es ujra talalkoztunk. Mar a talalkzas elott is feltűnően kedves volt velem bar en mondtam neki, hogy csak barati legyen ez a talalkozo, mert pl egybol vacsorara hivott es baratokat szerintem nem vacsira viszunk. A talalkozo nagyon szuper volt, rengeteget beszeltunk es persze en mar akkoriban is nagyra tartottam ot, akkoriban is vonzodtam hozza szoval ez most is meg volt bennem. Sokkal eretebb mint azelott, sok dolgoban valtozott kifejtette, hogy kapcsolatban is soha tobbe nem lenne hutlen ezert sincs senkije egy ideje, mert komolyan gondolna mar. Ennek ellenére azert latszott, es a beszamoloja alapjan is, hogy eleg aktiv eletet el szoval biztos vagyok benne amolyan hetente 1-2 not meghuz tipusu srac. nagyon helyes, ezzel tisztaban van es nagyon sikeres is penzugyek teren.


A lenyeg, hogy feltunoen kedves volt velem, a talkozo utan is meg mar aznap is elhivott volna baratai koze is meg azota is vinne ujra vacsorazni, programozna velem.


Azon gondolkozok vajon arra megy, hogy meghuzzon engem is vagy velem komolyan gondolja? Tudom, hogy mar szeretne o is megállapodni, mindketten abban a korban vagyunk es mar nagyjából kiforrottak is ilyen dolgokra.


Vagy egyebkent egy ilyen ferfi sosem fog megvaltzoni? Ezen is agyalok lehet hiu abrand ez es nem akarok koppanni, tehat bele sem akarok kezdeni, ha az a talsztalat egy ilyen aktiv eletet elo vagy kapos ferfi keptelen husegre.


2023. szept. 19. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Az itteni női kommentelők szerint biztos jobb, mint bármelyik itt írogató férfi, szóval nyugodtan lefeküdhetsz vele.
2023. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen típusú emberek mindenkivel kedvesek, ne tévesszen meg a túlzott kedvessége; egyszerre több nőt puhítanak és így folyamatosan van, aki horogra akad, ki előbb, ki később. Ne láss bele olyat, amit a legtöbb szappanopera üzen, hogy te majd betöröd a rosszfiút. Nőként tanácsolom ezt.
2023. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%

Miért ne változhatna meg? Ha be jön,mindketten vonzódtok egymáshoz,

értelmes jó pasi, simán adnék esélyt neki.

2023. szept. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Igen, gondolhatja komolyan. De nem, nem fog megváltozni.

Tehát adhatsz neki egy esélyt, aztán lehet, hogy egy héttel később megcsal. Vagy öt évvel később, mikor már a felesége vagy és gyereketek van. Vagy később. De ez a típus sose lesz egy életen át hűséges. Ennek a tudatában vágj bele, hogy ezt így el tudod-e fogadni.

2023. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3, igazabol az etterem ahova vitt ott is mondta, hogy volt valami ketes ugye a pultos csajjal, valamit beszelt is vele amikor megerkeztunk. Latszott minden nore azzal a fura vadaszos tekintettel nez, kiveve ram.

Velem normlis volt, marmint nem vadaszott, beszelgettunk mindenfelerol. Annak tudtam be, hogy csak baratkent jottunk beszelni.

A vegen meg is jegyezte, hogy furcsa volt, hogy onmaga lehet es nem játssza meg magat. Emberkent nagyon kedvelem, de nem akarok csapdaba sem esni, mert ugy erzem foglalkoztat mint ferfi is.


2, koszonom! Igazabol nekem is ezaz alap velemenyem az ilyen ferfiakrol

2023. szept. 19. 15:03
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen típusú ember nem tud és főleg nem is akar megváltozni, hűtlen dög, aki téged is csak megrakna, vagy melletted rakna meg mást.

Mitől is helyes, hm? Hányingerem van tőle.

2023. szept. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Mi veszíteni valód van,kedves kérdező?

Az első gyanús jelre ki teszed a szűrét,ennyi.

Nevetséges ahogy ismeretlenül is általánosítanak itt emberek,sőt,arra buzdítanak vaalakit hogy az ő fejükben keingő köd miatt,

cselekedjenek nekik tetszően..Gáz..

2023. szept. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Mi veszíteni valód van,kedves kérdező?"


Nagy eséllyel, mire kiderül bármi is az említett fickóról, addigra a kérdező már, ha nem is beleszeret, de elkezd érzelmeket táplálni iránta. Innentől fogva pedig igenis van veszteni valója, mert óriásit fog csalódni.


Ne legyél már ennyire naiv, a leírtak alapján egy nőcsábászról van szó, aki mindenkinek csapja a szelet, olvasd el, amiket a kérdező írt a fickóról és utána gondold végig mégegyszer.

2023. szept. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha ennyire egyértelmű hogy ez egy szélhámos fickó,akkor

minek a kérdés????

2023. szept. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!