Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy így viselkedik egy férfi, aki pedig nem is kedvel?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, akinek úgy tudom, hogy nagyon régen tetszettem (persze nem biztos, csak mások mondták), viszont mára ez már valamiért megváltozott, sőt szintén hallomásból tudom, hogy kimondottan nem kedvel már. Ennek ellenére a tömegben is mindig egyszerre kiszúr, előbb, mint én őt, majd mikor én is észreveszem elkapja a tekintetét, akár el is fordul. És ez megy mindig. Figyel, néz, mikor rajtakapom gyorsan elnéz, mikor pedig már nem figyelek újra néz. Egyértelmű a helyzet, de egyszerűen nem értem. Mi értelme ennek? Minek nézeget, ha ki nem állhat? Valami tipp?

(Nem vagyunk beszélő viszonyban, nem tudom tőle megkérdezni.)


2023. júl. 23. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha meg nem kapja el a tekintetét, akkor azt mondanád zaklat.
2023. júl. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1# ha értelmes válaszod nincs, ne strapáld magad.:)
2023. júl. 23. 20:54
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Semmi különös, rád néz, ennyi.
2023. júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3# igen, véletlenül mindig engem néz, nem másokat körülöttem….

Aki nem akarja megérteni, amit írtam, az ne válaszoljon feleslegesen, köszi!

2023. júl. 23. 21:20
 5/14 anonim ***** válasza:
Nincs olyam, hogy egy pasas csak úgy véletlenül mindig néz. Lehet tudni miért utál?
2023. júl. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5# biztosan nem tudom sajnos.
2023. júl. 24. 08:56
 7/14 anonim ***** válasza:
Na akkor azért néz mert utál! Tudni akarja mi a gyengyepontod, hogy támadhasson. Lehet pont ő lesz az: megfektett aztán dob és a képedbe röhög, hogy csak szex volt. :DDD
2023. júl. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7# egy hollywood-i filmben esetleg.🤦‍♀️
2023. júl. 24. 10:38
 9/14 anonim ***** válasza:

Pedig de kedvesem hiába van hiszed el. Különösen úgy, hogy tudja, hogy tetszik neked. Amiatt, hogy haragszik rád valami miatt képes ágyba vinni aztán dobni.

De örülhetsz, mert csak rád néz, akkor kezdj el aggódni, amikor hozzád szól és fűzöget. :DDD


Azt sem értem, minek filózol rajta, hogyha egyszer nem vagy kíváncsi rá. Ha meg az vagy miért nem beszéled meg vele, hogy mi a gond.


Mindketten gyerekesek vagytok nagyon...

2023. júl. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9# nagy tévedésben vagy, édesem, úgy is mondhatnám, hogy sz*rt sem tudsz, de nagyon okosnak hiszed magad. Nem akar ő engem ágyba vinni és nem is mennék.:) Az elméleted megbukott.
2023. júl. 24. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!