Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsókolt a párom haverja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolt a párom haverja, mit tegyek? Mondjam el vagy ne mondjam el?

Figyelt kérdés

Van páromnak egy barátja, gyerekkoruk óta jóban vannak. Másfél éve vagyunk együtt, a kapcsolatunk elején mondták páran, hogy bejövök ennek a srácnak, de nem foglalkoztam vele. Volt pár jel, de nem vettem figyelembe, így lekopott.

Nemrég betegséget diagnosztizáltak nála, nem szeretném leírni, hogy mi, de a szövődményei elég súlyosak lehetnek. A barátnője, akivel 8-9 hónapig voltak együtt elhagyta, mert talált mást. Egyik találkozásunk alkalmával lelkiztem vele, meghallgattuk a gondját, adtam neki tanácsokat, mert nagyon rosszul volt. Kettesben is beszélgettünk (szórakozóhelyen voltunk).

Aztán ma átjött valamiért, mert itt felejtett valamit, és az ajtóban megcsókolt. Én elhúzódtam tőle és meg akartam pofozni (sikerült is, de csak pár ujjam súrolta az arcát), leszidtam és elment. A párom még nem jött haza, mit kellene tennem? Mondjam el vagy ne mondjam el? Hogy keveredjek ki ebből?


2023. szept. 21. 17:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Ne mondd el. Csak szrkavarás lesz belőle. Valószínűleg soha többé nem fog hasonlót tenni.
2023. szept. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Patkány dolog volt a részéről, én a párod helyében tudni szeretném.

Te áldozat vagy, és a párod is, nehogy már egy harmadik fél "járjon jól".

Nem barát az ilyen.

2023. szept. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Mondd el, egyal nem barát ha képes volt lesmárolni.
2023. szept. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Én is elmondanám. Egy barát az utolsó akinek így hátba kéne támadnia, függetlenül a körülményektől !


A kapcsolatban meg alapból fontos az őszinteség. Szóval nekem nem is kérdés, hogy elmondanám.

2023. szept. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Én már a balesetire juttattam volna azt a havert
2023. szept. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Párom most mondta, hogy holnap hajnalban kell mennie dolgozni egy munkahelyi gikszer miatt. Nem mondom el neki, legalábbis ma nem. De fogalmam sincs mit tegyek.
2023. szept. 21. 19:07
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tőled tudja meg mint a "havertól"
2023. szept. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Miert ne mondanad el?


Nem ertem, marmint ha en megyek tul egy hataron, tehat hibazok es rossz a lelkiismeretem, akkor elgondolkozom rajta, hogy nem mondom el. De itt nem latok semmi okot ra, hogy eltitkold.

2023. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

8

Mert felesleges. A srác ki volt buka, eddig sem tett ilyent, ezután sem fog.

Több ember kapcsolatát teheted tönkre egy ilyen jelentéktelen semmiséggel, főleg, ha a kérdezőnek féltékeny típusú a pasija.

Legjobb örökre elfelejteni az esetet. Persze, ha ismétlődne, az már más.

2023. szept. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9) Jelentéktelen? Ez szexuális erőszak kísérlete, ne bagatellizáljuk már el a dolgokat...
2023. szept. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!