Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzed-e, hogy a párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzed-e, hogy a párkapcsolatban/munkahelyen vagy bárhol vagy amiben élsz magad elé helyezed a társad/másokat?

Figyelt kérdés

te többet adsz, mint a másik aki csak élvezi ezt a helyzetet, de visszafelé már nem müködteti?

Mit teszel, hogy ez változzon?


2023. szept. 21. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, de ha ilyesmi állna fenn szakítás lenne a végeredmény.
2023. szept. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem ez demotival.

Ha mindig én pörgök csak a másik.körül.mindig en teszek csak bele mindent, a másik meg csak élvezi és visszafelé meg semmi, akkor engem valójában ő nem táplál, csak én "magamat", es bennem ez el szokott múlni, kialszik bennem a dolog szép lassan. Itt szoktam még magammal hadakozni hogy de én szeretni akarom őt, nem akarom hogy elmúlassza ezt bennem, de mindig ők az erősebbek. Boldogság szerelem helyett tele leszek negatív érzésekkel(eleinte persze hogy küzdök flörtölök vele, kapálózok hogy felélesszem a másikban a szikrát ami működik is ideig óráig aztán visszaesnek. Szélmalomharc. Egyedül. Úgy hogy én nem is vagyok táplálva. )és mindig az győz, az érvényesül, aki nem szeret, soha nem tudok erősebb lenni hogy a szeretet vagy szerelem győzzön.

Nem én tudom őket felemelni magamhoz, hanem ők húznak le az érzelmi sivàrba magukhoz.


Rossz úgy végignezni amikor az elején még veled repkednek együtt és végigmozizod azt hogy a kapcsolat haladtával te megkapod a várva várt biztonsagérzést, de a másiknak meg az izgalomhiány lesz csak.


Amikor te úgy érzed végre sinen vagytok, pont ettől a másikban meghal vmi.


Ilyenkor en ugy vagyok vele nem küzdeni kéne hanem helyből.kidobni a másikat. De ugye a szerelem meg elvonasikkal jár, nem birsz csak ugy kilépni.


Mert aki szeret az remél és küzd es nem akarja feladni elengedni, amit el kéne.

2023. szept. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ên csináltam régen. Most is szoktam, csak most az a különbség, hogy egyáltalán nem számítok már viszonzásra, nem lesem, hogy na mit szól hozzá, mit lép erre, hanem valahogy elfogadtam, hogy én ilyen vagyok. Van aki észreveszi és hálás és viszonozza. Van aki meg nem, azzal idővel abba is hagyom. Nem csinálok belőle lelkiismereti ügyet.
2023. szept. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én egy önző fsz vagyok 😎😎😎
2023. szept. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mindenkinek azt adom amit kapok.
2023. szept. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, én erről tudatosan leneveltem magamat.
2023. szept. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!