Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mi volt a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi volt a legjobb "vadász" élményetek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt ugye a vadászösztönre.


Mi volt a legemlékezetesebb és hogy végződött?


2023. szept. 21. 18:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%

"levadászni" A nőt.


A vége: házasság és 2 gyerek.

2023. szept. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

Életem első, és egyetlen leszólítása a Ferenciek terénél, jött szembe velem egy aranyos lány, és végig nézett, én mentem le az aluljáróba, Ő jött fel, végig néztük egymást, mosolyogtunk egymásra, de nem szólítottam meg, hanem mentem tovább, közben vívódtam magammal, hogy miért vagyok ennyire töketlen, szóval elindultam vissza, Ő pedig szintén elindult visszafele, majd megszólítottam, beszélgettünk kb egy 10 percet, telefonszámot cseréltünk, később randiztunk és összejöttünk, 5 évig voltunk együtt aztán kihűlt a kapcsolat.


Amikor megszólítottam pont egyetemre mentem volna be órára, de miután sikerült, annyira felpörögtem, hogy nem bírtam az egyetemre gondolni, és elkellett mennem futni, hogy levezessem a pörgést :D


Azóta sem adott ilyen jeleket élőben senki, azóta se ismerkedtem ezért élőben, Tinderen meg nem szeretek, ennek a következménye, hogy már 1,5 éve szingli vagyok :D

2023. szept. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%

Nem volt ilyen.

32F

2023. szept. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
Akkor ott a nő vadaszott le téged 1.
2023. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
#4 nem éppen, hisz 4x pattintott le az ismerkedési szakaszban.
2023. szept. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

#2: Ez aztán sztori. :)


Nekem is volt ilyesmi, hogy lestük egymást gyógyszertárban, de nem lett belőle semmi, én mentem balra ő meg jobbra, pedig milyen szép kék szemei voltak. :D

2023. szept. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
8%
De hányások vagytok.
2023. szept. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
Engem a nő vadászott le úgy 22 éve. 2 gyerek a vége.
2023. szept. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem is a mostani párom ez, házasság lesz a vége, már ki van tűzve a napja. Munkahelyen "vadásztam le". :)
2023. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%

A lányt az első netes randira elkísérte a mamája is.

Azt hittem, hogy ez valami vicc, de nem akartam bunkó lenni és végül is beültünk egy sörözőbe. Annyira jó lett a hangulat, hogy később a lakásukon folytattuk. A kiscsaj nem bírta az italt és egyszerűen elaludt beszélgetés közben. Mi meg egymásra néztünk a mamájával és a hálóban folytattuk az estét...

Éjjel eljöttem, de soha többet nem találkoztam egyikőjükkel sem.

2023. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!