Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mi volt az eddigi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi volt az eddigi legjobb orális élményetek?

Figyelt kérdés
Mitől volt a legjobb? Hány éves voltál?

2021. jan. 25. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Franc se emlékszik már, hogy melyik volt a legjobb a több száz közül 🤷‍♂️ 47F
2021. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Volt rengeteg orális élményem mivel elég korán kezdtem a csajozást meg a bulizást. Mindegyik jó volt és élveztem is, kivéve amelyikek fogaztak de egy van amit kiemelnék. Néhe néha megálltam még pár éve is egy egy útmenti csajnak, de csak ritkán, olyannál akit kifejezetten szépnek találtam. kb 5 éve megálltam Kecskemét mellett egy gyönyörű, nagymellű kis alacsony barnahajú lánykánál. Már megfogott mert pont olyan kis formás arca volt amit mindig is imádtam. utólag kiderült h 17éves. Úgy még nem szopott le soha senki, de azóta sem. Asszem 6 ezret kért. Megfogta a farkam és már azelőtt bekapta mielőtt szárazon hátrahúzta volna a bőrt, ezt szeretem nagyon. Szerintem vákum volt a fejében úgy szivta. még az elején mondtam neki, hogy ghumiban kényelmetlen és nyújtottam még egy ötöst. lehúzta és kidobta a gumit az ablakon egyből és bő nyállal nagy hévvel elkezdett mélytorkozni. Kezét nem használta csak a zacsit masszirozta közben. Forró ajkakkal szoritotta a farkam fogazás nlkül és úgy forgatta a fejét a cerkán h olvadtam az ülsbe majd a végén a fejére tettem a kezem és akkorát élveztem a szájába h az orrán csorgott ki a gci de még akkor is pumpált egy párat a fejével. 2 nap mulva mentem arra, megint kint állt, megint megszopattam de itt már elkrtem a számát és vagy másfél évig jártam hozzá
2021. jan. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
jaja, nem hiaba, ezek a kvak tudnak vmit. en is egy masszazsos lannyal komaztam leginkabb
2021. jan. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

szereny velemenyem szerint itt a GYK-n nagyon nagyon sok pasinak az a legnagyobb elmenye ha otthon az asszonytars engedi szohoz jutni!

na aaaaz tenyleg oralis elmeny

(39N)

2021. jan. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!