Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fogom végre természetese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogom végre természetesen kezelni a tök alap dolgokat egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nekem ez az első párkapcsolatom, neki a sokadik vagyok, már 16 éves korától kezdve voltak hosszabb és rövidebb kapcsolatai. Én eddig rajta kívül egy fiút engedtem magamhoz közel, vele kétszer találkoztam, nagyrészt messengeren beszéltünk aztán visszament az exéhez.


Alapból kicsit visszahúzódóbb vagyok, a közösségi médiában is alig van rólam valami. A párom tök természetesen viselkedik, meg mindenki, de én nem. Mosolygok, ha megfogja a kezem, a csók, arcra puszi nem megy mások előtt, ölelés is nehézkes, ilyenkor mindig kínosan mosolygok, és az se segít a helyzeten, hogyha valaki mondja, hogy milyen szép pár vagyunk.


Két hétig nem láttuk egymást, nagyon hiányzott már, és amikor leszállt a buszról a családjával, akkor olyan furán fogadtam, a nyakába akartam ugrani, de előttük nem mertem, távolságtartóan viselkedtem, ami neki nem tetszett.

Aztán utána megkérdezte a nagyapja, hogy hogy ismerkedtünk meg és ő-e az igazi, és arra is tok semlegesen rávágtam, hogy igen. Ezeket ő rossz néven veszi, mert nagyon nem abban a szakaszban vagyunk, nekem minden újdonság és többet látok bele dolgokba, mint ő.


2023. szept. 24. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
"többet látok bele dolgokba, mint ő." - Szóval nem hiszi, hogy te vagy az Igazi? Vagy csak vagytok szerinte együtt azt jól van?
2023. szept. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
nem fogod az ilyen cuki felénk csajok ilyenek végig és ez nem is baj a pasik szeretik az ilyen csajokat.
2023. szept. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 Nem úgy, picit rosszul fogalmaztam. Nem abba látok bele többet. Hanem ahogy írtam: például amikor megfogja a combom, vagy magához húz és megpuszil, amikor jövünk kifele a bevásárló központból. Ezek neki csak úgy jönnek. Az első kézfogásra is emlékszem, hogy hol és meddig fogta a kezem, és ezen ő meglepődik, mert ő neki nem ez volt az első, csak nekem számít nagy dolognak.
2023. szept. 24. 12:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát tartsd meg magadnak ezeket a gondolatokat azt jól van.
2023. szept. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg hamar. Nőlj fel.
2023. szept. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!