Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért meglepő, hogy sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért meglepő, hogy sokan hitegetik kapcsolattal a nőket szexért cserébe?

Figyelt kérdés
Vagyis hogy ez mindig így volt, sok filmben is bemutatják, hogy régen a cselédlányokat is szerelemmel hitegették, aztán pár dugás és szevasz. A kultúrában is úgy nevelték a lányokat, hogy vigyázzanak. De amúgy logikus is, mert a férfiaknak valamit kell tenni azért, hogy szexeljenek velük a nők és igazából ismerkedésnél ezek a határok nincsenek olyan egzakt módon kimondva, pont ez adja a plusz izgalmat is. Sokszor használják a csali és a hal hasonlatot is, el kell érni, hogy a nő belemenjen, aztán utána, hogy mi lesz kiderül. Igazából úgyis ki lehet lépni bármikor csak nyilván szofisztikáltabb magyarázatot kell adni annál, mint hogy "bocsi, csak dugni akartam".

2023. szept. 24. 15:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Azért meglepő mert krva erkölcstelen
2023. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
3%

19 éves koromtól viselek ékszerként arany karikagyűrűt. 100-ból 99 nő le sem köp miután meglátja. Az az egy viszont...a gumit is lenyeli.


Házas haverom leveszi a gyűrűt buliban, és mindig felszed valami nőt.


Ez kell a nőknek, a hazugság. Olyanok mint az a marha, amire azt mondjuk, "Kéri az ostort.".

2023. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Azért mert a mai világban, amikor a nők már nem csak házasságban és kapcsolatban kaphatók a szexre, hülyének/butának, de legalábbis feleslegesnek hat ilyen fölös köröket futni, amikor bőven van elég nő, aki kapható alkalmira vagy lazára is.

Szerintem az a kor meghaladott már, amikor ilyen trükkökre volt szükség ahhoz, hogy valaki eljusson egy nővel az ágyig. Épp ezért manapság tényleg csak az egyre butább rétegek csinálják szerintem.

Ha szexre lenne csak szükségem, úgy keresgélnék, mert magamnak és a másiknak is csak megspórolnék sok fölösleges kört és fejfájást. Én pl biztos nem randizgatnék azért nővel, hogy megdugjam. A randizás annak van, akivel akarok is valamit.


32/F

2023. szept. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem meglepő, csak aljas.
2023. szept. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Senki sem lepődik meg ezen. Csak ti szoktatok meglepődni amikor ösztönlénynek, vagy spermaagyúnak hív valaki titeket.
2023. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Senki nem tudja, hogy hazudsz neki, amíg nem derül ki az igazság.
2023. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
A nők egy része is csak dugást akár nincs itt semmi látnivaló.
2023. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk ez eleg gaz. Forditva mit szolnal? Csajszi elhiteti veled akar lenni, kezded megkedvelni aztan par kufirc utan rohogve dobna, hogy mit hittel csak atvagott?
2023. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11%

8.


Férfiként nem zavar, hogy házas a csaj. És amit írtál se zavarna annyira, ha időben lelépne, és nem a 37. randi után, mikor már bemutattam anyámnak is.

2023. szept. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem ezt a hitegetest. Honnan veszi az illető, hogy kellene hosszú távra a nőnek.

Ha valakivel lefekszem, akkor azért, mert azt akarom.


Elég téves az az elképzelés, hogy a nő elviseli a szexet annak reményében, hogy valaki mellette legyen.


Viszont ha eleve csak dugni akarsz, akkor kozold, mert aki kapcsolatot keres, az nem vesztegetni az idejét. Ha csak dugni akar, akkor keres erre alkalmas pasit, és tiszta a helyzet.

2023. szept. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!