Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sokan nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokan nem hiszik el, hogy bántalmazott a csúnyácska exem? Pláne férfiak. Ennyire korlátoltak tényleg?

Figyelt kérdés

Még amikor benne voltam a kapcsolatban és segítséget kértem, sokan nem hitték el, vagy nem foglalkoztak azzal, hogy súlyosan bántott, csak mert nem ütött. Viszon fenyegetett, zsarolt, végletekig sértegetett a kapcsolat alatt, majd zaklatott hónapokon át a szakítás után. Volt olyan fiú haverom, akivel a kapcsolatunk alatt összehaverkodott, és mután elmeséltem a srácnak, miket csinált, még képes volt összehozni orvul egy találkát az exemmel majd magára hagyott, hogy "most akkor ügyesen dumáljatok meg mindent".

Itt az oldalon is próbáltam még akkor segítséget kérni, és szinte csak nőktől kaptam normális válaszokat, a férfiak leragadtak ott, hogy huszonéves szűz volt, amikor összejüttünk, és ezért már nem is lehet bántalmazó, mert nem az ilyenek bántalmazzák a nőket, hanem a jól kinéző, nagydumás pasik, mert ők tehetik meg.

Nem gondoljátok, hogy ez kártékony?



2021. szept. 5. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a haverod! Nem mindenki olyan értetlen, mint ő.
2021. szept. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Én elhiszem neked. Nem kell ahhoz fizikai erőszak, hogy valaki életét pokollá tegyék. Együttérzek veled.
2021. szept. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Én is együttérzek. Engem is egy ronda külsejű, incel típusú pasi bántott. Pedig ő rendes srácnak tartotta magát.
2021. szept. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Én is együtt érzek. Engem mondjuk egy jóképű,magas, sportos, jól kereső srác bántott, ahogy elvileg a nagykönyvben meg van írva érzelmi kizsigereléssel, az önérékelésem rombolásával (bár volt olyan csúnya srác is, aki nem vette komolyan ha nemet mondtam dolgokra). De ja, bárkiről kiderülhet,hogy hülye még akkor is, ha elvileg szuperinteligens álompasi az illető.
2021. szept. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az én exem sem volt jó pasi. Mégis imádják a nők! Folyton háromszögezett, alázott, bántott (mondjuk a külsőmet nem, de minden mást igen), gázlángolt, negyvenévesen a húszéves leányokkal flörtölt. Majd eldobott.

Azóta is terápiára járok.

2021. szept. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!