Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek neki vagy mindenkivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki vagy mindenkivel ilyen kedves?

Figyelt kérdés

Buliban társaságon keresztül megismerkedtem egy sráccal. Nekem úgy tűnt, hogy bejövök neki. Sokszor nézett, aztán el is kapott egy táncra. Egyszer amikor mellém került, tánc közben átkarolt és finoman megsimogatott a csipőm alatt. Idegenek is odajöttek hozzám, de leráztam őket. Akkor kérdezte, hogy mi baj volt a pasival? Később kérdezte, hogy kérek e inni. Aztán együtt is elmentünk italért, de nem sietett vissza, maradt velem beszélgetni egy asztalnál, elég sokat beszéltünk így.

Barátnőmnek mondtam, hogy szerintem tetszek neki, de szerinte nem, mert pár hónapja jár valakivel.

Nem tudom eldönteni, hogy csak kedves, érdeklődő vagy bejövök neki?



2023. szept. 24. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kanos a hangulata.
2023. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Férfi érdek nélkül nem kedves.
2023. szept. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!