Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak egy része(!) miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak egy része(!) miért ennyire ellenszenves mindenkivel, aki a nő életében van?

Figyelt kérdés

Férfi barátok: ne legyen, ha van, biztos dugnak, dugtak vagy dugni fognak, nem lehet őket elengedni sehova kettesben, automatikusan vetélytárs a fickó, akivel undokoskodni kell vagy távolságot tartatni.


Szülők: automatikus anyósgyűlölet, minek hív fel, minek kérdezi a lányát, nem megyek hozzá, menj egyedül, mi közöm hozzá, ne költsünk rá


Saját gyerek: az apjával kell versenyezni, én nem fogom eltartani, tönkreteszi a kapcsolatot, el kell viselni csak az anyja kedvéért, jó lenne ha nem lenne otthon, ha én ott vagyok, minek foglalkozik vele annyit a nő


Álltok: rohadt korcs ne jöjjön be a lakásba, gyerekpótléknak van, az ágyba rakja a mocskos lábait, csak a nyűg van vele, nem fogok olyan nővel élni, aki a lakásban macskát vagy kutyát tart.



Miért kell utálni minden élőlényt a nő életében? Miért nem lehet örülni azoknak, akik kedvesek veled és próbálnak befogadóak lenni? Miért nem lehet szeretni azt, amit a leendő párod szeret vagy egyenesen a mindent jelenti neki? Megfigyeltem már itt az oldalon is, hogy az a preferencia, hogy ne legyen semmid és senkid. Teljesen normális szülőkkel, rendesen nevelt gyerekkel, tisztán tartott, jól tanított kisállatokkal és gyermekkori, testvér szintű barátokkal szemben is annyi a gyűlölet, ha a partnerhez tartozik... Csak én örülök annak, ha a másiknak vannak barátai és nagy rokonsága, akik velem is barátságosak, rólam is érdeklődnek, engem is fontosnak kezelnek a számunkra fontos személy miatt... A gyerek ismeretlen terep, de ha megtudom, hogy van otthon valami állatkája a páromnak, azt is alig várom, hogy dögönyözhessem, nem pedig úgy beszélek róla, mint aki féltékeny, pedig azt sem tudom, hogy viselkednek... Miért ennyire kisajátítóak egyesek? Miért tudnak aranyos emberekről fintorogva beszélni, esélyt sem adva nekik?


2021. nov. 17. 06:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

Az állat kivételével én edsig ezt nőktől kapom.

Az állat mióta való lakásba? Sem neki nem jó, sem az embernek. Csak a csajok önös érdekének.

2021. nov. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Ne ebből az oldalból indulj ki, szerintem ez nem tükrözi a valóságot. Másrészt én a saját környezetemben sem ezt tapasztalom. Se rokonságban, se a 14 fős baráti körömben, akikkel 15 éve összejárok, se a melóhelyemen, ahol közvetlen kapcsolatban vagyok 40 emberrel (fiatalabb mérnökök, mind férfi). Persze van pár ilyen, mint akit leírtál, de messze nem a többség.

Én mehyeszékhelyen lakok, és többnyire értelmiségieket ismerek. Te milyen emberekről állapítottad meg, hogy a nagy része ilyen?

Mert attól, hogy az én általam ismert cirka 60-70 ember milyen, még nem általánosítok azért. Se jót, se rosszat. Vannak ilyen, és vannak olyan emberek.

2021. nov. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Kora reggeli kirohanás a gykn olvasottak alapján. 🤡
2021. nov. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Mert egyedül akar birtokolni, mint egy dísztárgyat. Olyan messzire kell menekülni az ilyentől, amilyen messzire csak bírsz.
2021. nov. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
Amiket felsoroltál az pont a nőkre jellemző.
2021. nov. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy latszik az en pasim egy UFO :D soha nem csinalta még egyiket se. Inkabb magamon vettem eszre, hogyha lany baratjaval van (aki szinten foglalt) , felmerul bennem nemi feltekenyseg, amit persze nem hozok a tudtara, mert ez csak az onbizalomhianyombol fakad.
2021. nov. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%
Csak olvass itt. Az összes nő utálja a férje rokonait. Főleg a női rokonait. El is várja, hogy a férje is ugyanazt tegye. Ha már az utcán ráköszön egy másik nőre, már megy a hiszti.
2021. nov. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én se találkoztam a jelenséggel még életemben. Persze ettől még létezhet. Ezeket az itteni, évek óta forgó ugyanazokat a kérdéseket aki beveszi, az meg magára vessen 🙃
2021. nov. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4%

hú de egyszerűen hülye vagy kérdező....

Az hogy kőostoba, elég enyhe kifejezés rád.

Nem, nem lesz pasikád így sosem.

2021. nov. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6%

Amúgy nézegess ilyen csoportokat, kis degenerált kérdezőkém, hogy: gyerekmentes övezet, és hasonlók, kik tobzódnak ott leginkább.

Igen, nők csinálják, nőknek.

2021. nov. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!