Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit szerettek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szerettek a párotokban?

Figyelt kérdés
Soroljatok fel minden külső és belső tulajdonságot amit szerettek benne.

2023. szept. 25. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindet?? :D Azt lehetetlen


De tessék:

Amit szeretek a fizikai adottságai közül:

Hang, testfelépítés, kar, kéz, szem, száj, haj, borosta, apró anyajegyek, testhő (ő mindig felmelegít, nagyon fázós vagyom), illat


Belső tulajdonságok:

Nagyon jó, asszertív, őszinte, nyílt kommunikáció

Tisztelet, udvariasság, határozottság egyszerre

Flört, figyelmesség

Kitartás, energikusság, életszemlélet, ambíció, intelligencia, műveltség, kreativitás

Az a férfias mérnöki/IT-s beállítottság (szerelés, net bütykölése, kreatív alternatív megoldások)

Elhivatottság, hobbik, társaságban betöltött szerep/szociális készség

Odaadás, segítőkészség, önmagáért kiállás

Huncutság, humor

Ahogy látja a világot, élethez, emberekhez való hozzáállás

Ahogy szeretni tud (akár engem, akár pl kutyákat/cicákat)

Aktivitás, elkötelezettség (amit fontosnak tart, azért tesz is, pl a kapcsolatunk), kompromisszumkészség (magas szinten, de álmokat nem adna fel, nagyon helyesen)



stbstb.


Végtelenségig tudnám sorolni. És akkor még viselkedésmintákat pl hogy szeretem az ölelését, ahogy érzem magam mellette, jó a szex stb nem is említettem

2023. szept. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok mindent írhatnék, viccen kívül több száz, sőt, talán ezer dolgot felsorolhatnék. Nézd el nekem, ha most csak a legfontosabb dolgokat emelem ki.

Szeretem a szenvedélyét, hogy legyen szó bármiről, mindig teljes szívvel és elhívatottsággal csinálja. Legyen szó a kapcsolatunkról, a munkájáról, a tanulmányairól, a hobbijairól, vagy csak olyan semmiségről, hogy elkísérje a húgát szalagavató ruhát választani. Van benne egy gyermeki kíváncsiság és izgatottság a világ felé, ami különösen akkor jön elő, amikor utazunk, ami az egyik legnagyobb közös szenvedélyünk. Nagyon művelt és intelligens, nem ért mindenhez, de szeret tanulni és fejlődni. Sokat tud beszélni sok mindenről, ugyanakkor nagyon jó hallgatóság. Mindig figyel arra, hogy a másik fél kényelmesen érezze magát; ezt a vonását akkor fedeztem fel igazán, amikor először lefeküdtünk. Jó humora van, bár igaz, egyeseknek más túl sötét vagy túlzó az ő humora. Nagyon törődő és családias, illetve házias. Nagyon jól tud alkalmazkodni másokhoz, illetve nagyon érzelmes is. Nem szégyell sírni, valamint az érzelmei fizikai módon is rendszeresen megnyilvánulnak; csókok, puszik, ölelések, simítások és egyebek. Szeretem, ahogy hozzámér. Részletek nélkül itt megemlíteném még a szexuális életünket, ahogy nagy az összhang közöttük, egyrészt hasonló ízlésünk van, másrészt hozzám hasonlóan nyitott az újdonságokra is.

Számtalan közös hobbink és érdeklődésünk van, leginkább a már említett utazás és a művészetek. Mindketten művészek vagyunk, bár más ágazatokkal foglalkozunk, és ez a közös szenvedély és kreativitás. Nagyon mélyen megértjük egymást, és ez más közös érdeklődésekre is vonatkozik. Vannak hobbijai, amik engem nem mozgatnak meg (például foci), de jó látni, hogy ezeket is ki tudja élni a családjával és barátaival.

Külsőre nem tökéletes, de nekem ideális. Nálam valamennyivel magasabb, sportos alkat, szép arc, hosszú és dús haj. Számomra érdekes mód magát nem tartja vonzónak, éppen ezért sokat dicsérem szavakban és érintésekben (nagyon aranyosan tud pironkodni emiatt). Alapvetően "laza elegánsan" öltözködik, ha ez számít.

Tudnék még mit írni, de szerintem ennyi is elég.

2023. szept. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szép nagy farka van, a szex tökéletes vele, jóképű, zöld szeme van, nem túl szőrös, figyelmes, odaadó, tapasztalt, megfelelő munkája van, hasonlóak a hobbijaink
2023. szept. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez a fontossági sorrend? 😂
2023. szept. 25. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:
És ha igen? Jobb mintha fel se állna neki.
2023. szept. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!