Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak 30-40ig, minek felelje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak 30-40ig, minek feleljen meg a keresett 25 fölötti nő, hogy randizzatok vele kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés

Teljes állása legyen, ne legyen 65 kgnál több, lakjon külön az anyjától, legyen diplomája,ne legyen hitele, ne legyen jóban az exével, ne legyen gyereke, érjen legalább vállig a haja, stb?


Mindenféle érdekel, mit vártok el? Mi kizáró ok? Csak ez a korosztály írjon, és csak olyanok, akik nem 20 évessel akarnak kapcsolatot!


2023. szept. 28. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
4%

- NE legyen diplomás!

- Buta is lehet, csak ne legyen okoskodó.

- Ne legyen fejfájós!

- NE LEGYEN HITELE!

- NE LEGYEN GYEREKE!!!

- NE LEGYEN KAPCSOLATBAN EX-EL!!!


És igen, legyen "jó nő", mondjuk ilyen, vagy jobb.: [link]

2023. szept. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Bocs de mi a baj a hitellel? Nekem is van, házvásárlásra vettem fel, amiben most élek. 25 évre kaptam, amit 11 alatt törlesztek. Szóval akkor jobb nő az, aki 2 másik vadidegennel osztozik egy bérelt lakáson, vagy 30 m2 albérletben lakik, amíg a tulaj el nem adja a feje fölül? Csak mert nincsen hitele?
2023. szept. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
2. Jobb az albis csaj. Hozzám költözik így én mondom a szabályokat.
2023. szept. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3. Na pont ezért vettem inkább saját házat. 😊
2023. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4. Volt mibol..
2023. szept. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jo szűk puncija legyen:-)
2023. szept. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!