Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan gondolhat így házvételre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gondolhat így házvételre?

Figyelt kérdés

Az egy dolog hogy ő a családi háttere miatt nem tudott annyi pénzt gyűjteni. Szerény összeget tett félre.


Nekem jóval több pénzem van, de egy része szüleim révén van, kb a fele.


Tudna több pénzt gyűjteni most hogy segítenek minket, ő is tudna plusz munkát vállalni olyanba tud dolgozni amit szeret, de ezt is csak kényelmesen csinálja es nem erőlteti magát.


Bezzeg ha lát neten olyan ingatlant ami kb jó lenne akkor lemondoan mondja hogy úgyse vesszük meg, nincs annyink.


Olyan érzésem van mintha tőlem várná az egészet.


Több éve vagyunk együtt.


2023. okt. 3. 22:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
58%

Hát biztos is, hogy nem nekem szólt mert 2017 óta gyűjtök, spórolok ahol tudok, egy héten csak kétszer eszek főtt ételt, nem járok sehova, nem veszek új ruhákat, és konkrétan évről évre messzebb kerülök a célomtól és egyre rosszabb anyagi helyzetben vagyok pedig egyre többet dolgozom. És rengetegen vagyunk így, kilátástalan helyzetben, és 350 nettóról csak álmodozhatunk, pedig nyugati megyeszékhely, érettségi, nyelvvizsga, 2 szakma megvan. De ugyanígy a diplomások is. 13. havi fizetés? Maximum pár nagy autóipari cégnél ahová kihalásos alapon tudsz bekerülni ha nem akarod hogy a munkaközvetítő lehúzza a pénzedet.


Eleve egy albérletbe bekerülni is kész vagyon, mert havi 140ezer, két havi kauciót kér plusz előre egy hónapot. Szóval indulj rögtön az életnek de csak ha van minimum 420ezer forintod. Szóval nagyon el vagy tájolva.


És nem, nem szidom azokat akik 2010/2011-ben 6 millióért vettek lakást ami most 30-at ér, szerencsések voltak, de lássuk már be hogy nem egy kategória a mai helyzettel semmiféle téren és igenis kicsit becsüljük meg jobban a mai fiatalokat akiknek 3-szor annyit kell gürizniük mindenért.

2023. okt. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11# Még mindig üres levegőbe beszélésnek tartom, amit írsz. Becsülök mindenkit, aki saját erejéből és akaratából megteremti a maga hátterét. Ez teljesen független attól, hogy milyen idős és mikor indult neki. Senkinek nem könnyű, aki hátszél nélkül indul, de mindenki a saját sorsa kovácsa. Én leírtam egy lehetőséget, te azt mondod el vagyok tájolva. Hát legyek...
2023. okt. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!