Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő,akivel nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő,akivel nem is feküdtetek még le, mégsem vagytok képesek őt elfelejteni, annyira megszerettétek?

Figyelt kérdés
Ez ilyenkor miért van? Huzamosabb ideje bennem maradt, tetszett, nagyon jókat beszélgettünk, jóban voltunk, stb.

#Nemfelejtem
2023. okt. 6. 16:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
és mi lett, megszakadt? lelkitárs?
2023. okt. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem férfiban volt ilyen, nagyon egymásra hangolódtunk
2023. okt. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Van. Ő nem vonzódik hozzám, nem szeret.
2023. okt. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Van igen. Én is hasonló cipőben járok most.
2023. okt. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Megszakadt, elment és foglalt, nem keresem. Amúgy ő is biztos H nagyon szimpatizált, de akkor is foglalt.
2023. okt. 6. 17:18
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Pont itt ismertem meg. Először nem akartam vele találkozni, mert sokkal fiatalabb nálam, de aztán addig fűzött, hogy belementem, és nagyon megkedveltem, de aztán ellaposodott, és most már nem annyira keres.
2023. okt. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
kérdező: az én esetemben is foglaltak voltunk, de nem jelentett akadályt, annyira vonzottuk egymást, mégsem történt meg, de rengeteg változtást hozott az életembe
2023. okt. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Milyen változást? Én nem vagyok a még salás híve, elvből.Nem vonzalom kérdése.
2023. okt. 6. 17:53
 9/13 anonim ***** válasza:
nemvolt megcsalás csak beszélgettünk
2023. okt. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értem, igen, mi is, még egy két baráti ölelés nálunk. De milyen vàltozás lett nálad?
2023. okt. 6. 18:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!