Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi és nő közötti üzenetvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi és nő közötti üzenetváltáskor ha elmarad az üzenet, ti mennyi idő után veszitek úgy hogy a másik végül offolt?

Figyelt kérdés
Ha elvileg kiváncsi és érdeklődő, és úgy ítéled meg hogy ő is élvezi a beszélgetést. Mennyi idő lehet ami még betudható közbejött dolgoknak, fáradtságnak, életbeli zűröknek? Saját meglátások és saját példák érdekelnének főleg.

2023. okt. 7. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Max egy két nap.
2023. okt. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Én még adok egy hetet is simán, beszélgetek másokkal/mással. Ha addig se ír, vagy ír, de nulla az egész ismerkedés folyamata, akkor elbúcsúzok.
2023. okt. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nehezen írt vissza alapból is a lány akit nem netten ismertem meg.. nem erdeklem az vonhato le ebbol szamomra, ha meg sem igy van akkor o cseszte el.
2023. okt. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es, és általában amikor ilyen soknapos csúszások voltak, mik voltak a tapasztalataid? Megérte végül várni? Adtak általában valami indokot?
2023. okt. 7. 12:59
 5/7 anonim ***** válasza:
3-4 nap
2023. okt. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Egy nap. Aki nem tud mobilnettel a zsebében visszaírni három másodperc alatt, az nekem nem kell. Amúgy volt egyszer olyan, hogy randit beszéltünk volna meg, de egyik nap se volt olyan, hogy közösen ráérünk. Közben nő létemre mindig én írtam neki, ő csak válaszolt. Úgyhogy úgy voltam vele hagyjuk az egészet. Pár nap múlva írt magától és el is hívott. De megbántam, hogy elmentem, huhh, sok depressziótól kíméltem volna meg magam, ha tartom magam ahhoz, hogy off :D
2023. okt. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18%
Pár óra. Ha tényleg élvezi a beszélgetést és korrekt is, akkor az a minimum, hogy JELZI, hogy most X ideig nem fog tudni jelentkezni. Ha én írok és arra nem reagál néhány órán belül, akár csak megjelölve egy későbbi időpontot, amikor beszélni tudunk, akkor semmibe vesz. Ez tapasztalat. Volt, akinek elhittem, hogy "dolga volt", és még engem hibáztatott, hogy ezt nem vagyok képes megérteni, de később sem változott a helyzet és ez már a leépítés volt, csak nem volt elég gerince ahhoz, hogy ezt nyíltan közölje.
2023. okt. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!