Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy léphetnék tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy léphetnék tovább?

Figyelt kérdés

5 éve beleszerettem valakibe, és bár néha úgy nézett ki, hogy lesz valami, az utolsó pill-ban mindig koppantam.

1,5 éve viszont feladtam ez a kapcsolatot és a szükséges kötelezőkre redukáltam a kommunikációt az illetővel, ezalatt az idő alatt kb 6 mailt váltottunk összesen és kizárólag szakmai kérdésekben. Közben párkapcsolatom is lett egy időre, de továbbra is minden egyes nap gondoltam rá. kevésbe intenzíven, de nem tudtam teljesen elengedni. Aztán most pár napja írt egy mailt (szakmai témában). Elhatároztam, hogy nem reagálok rá, ki is töröltem a levelét, erre felhívott! 1 éve nem beszéltünk.

Azóta viszont ugyanúgy szenvedek, mint korábban. Mit tehetnék, hogy vége legyen ennek az egésznek? Egyáltalán miért nem tudok továbblépni?

ő 45 f, én 36 nő


2023. okt. 7. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Miről beszéltetek? Biztos nem akar semmi többet?


Amúgy most átérzem ezt, pláne, hogy ugyanennyi idős az, aki iránt hasonló érzéseket táplálok. Csak szexig jutottunk, én azt gondoltam egy ideig, hogy érez is valamit, de nem.


Úgyhogy kitartást!

2023. okt. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Régen lehet akart. Sőt, találkoztunk is párszor, de ezek csak baráti/szakmai beszélgetések voltak. Fizikai kontakt semmi.

(Egy szakmában dolgozunk, de nem vagyunk munkatársak.)

Ez alkalommal is egy közös rendezvényre akart beszervezni

2023. okt. 7. 21:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem mész? Nem értem, ha nem utasított vissza, akkor mitől félsz? :)
2023. okt. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Már párszor elutasított. :-) El szeretném felejteni, ehhez szeretnék valami segítséget kérni.

Rendezvény: egyáltalán nem érdekel, sokba kerülne és körülményes lenne

2023. okt. 7. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudom, ez nem segítség, de ha esetleg majd tudomásod lesz arról, hogy van párja, könnyebb lesz elfelejteni, ezt tapasztalatból írom.


Egyébként ideje lenne felnagyítanod a hibáit, negatív tulajdonságait, ez is segíthet.



De ami a legfontosabb, belevághatnál bármi olyan új dologba, ami kihívással jár.

2023. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha visszautasított, akkor nem vagy az esete. Ő csak játszik. Gondolom nincs olyan neki porondon, akivel mehetne, és kapóra jönnél neki.

Ebből sosem lesz semmi, ha össze is jönnél vele, ott lenne az örök kétség, hogy megint elutasít, lapátra tesz, szinte várni fogod hogy mikor következik be. Nincs értelme ennek az egésznek, csak magadat szivatod. Az önbecsülésed nincs jó állapotban, vagy ha igen, akkor lehet hogy "más kategória" vagytok, vagy esetleg te így éled meg.


Felejtsd el, nem hozzád való, ebből sose lesz semmi. Olyat keress, akivel nem egyoldalú. Egyértelmű hogy tovább kell lépned, így csak az időd megy. Patthelyzet, ráadásul nonszensz is. Gondold végig a dolgokat, a kilátásokat, és vond le a tanulságot - aztán lépj. Ennél lesz egy jobb kapcsolatod, ahol a másik viszonoz. De amíg ebben vagy, addig megállt a tudomány.

2023. okt. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszolkat!

Ez egy vicces helyzet, mert sem emberileg, sem külsőleg, sem más tekintetben egyáltalán nem jön be. Egy önző nárcisztikus, korlátolt alak, viszont a gond az, hogy ennek ellenére már az első perctől kezdve vonz.

Sosem idealizáltam, és mindig is tudtam, hogy van egy csomó handycapje. :D


Rendezvény: lenne más is, akivel mehetne.

Bnős kérdés: volt, időszak, mikor tudtam, hogy próbálkozik másoknál és volt,akivel össze is jött egy nagyon rövid időre. Nem lett jobb... :D


Szóval minden tanácsot a HOGYAN lépjek továbbra köszönettel fogadott :D

2023. okt. 8. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!