Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan léphetnék tovább? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léphetnék tovább? Nem tudok belőle kiszeretni.

Figyelt kérdés

Már legalább 4 éve reménykedek hogy összejövök egy ismerősömmel. Próbáltam randizni hogy felejtsek, de nem jött össze egyszer sem, és az én hibámból, mert a hülye szívem ahhoz az emberhez vonzz :(

Segítsetek hogy szeressek ki belőle? Ő csak a legjobb barátnőjének tart :( Annyira rossz hogy az életemet mással kell leélnem majd... Van valami "kiábrándulás - segítő " tippetek?


2012. aug. 28. 20:35
 1/5 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
tipp: talán hívd el őt 1 randira / kapd le. nehogy már 1 csaj ne tudjon rávenni 1 pasit erre mert leszpom magam :D ha már a pasi kijelenti h a legjobb barátja 1 csaj akkor tuti nem áll olyan messze a csaj a bnő státusztól.
2012. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Khm.. hát szóval ő is lány. De fiúkkal randiztam. Meg biztos hogy fiúval fogom leélni az életemet... Csak van ez az érzés amit nem tudok elfelejteni :D Szóval sz@r érzés... Ezt akarom elfelejteni. Tudom hogy nem kéne így éreznem, a szüleim tuti agyoncsapnának nem is mondtam el senkinek.... Neki sem, nem akarom hogy megutáljon vagy valami.... :(
2012. aug. 28. 20:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát az végül is mind1. Akkor is el kéne hívnod ŐT, mert különben sose fogod meggyőzni a szíved, fejed, meg amid még ezen jár hogy lépjenek tovább.


És simán lehet még így is nehéz lesz, de ezt ki kell adnod magadból, különben életed végéig ezen fogsz rágódni, olyan mi lett volna ha. PERSZE lehet elfelejted majd szépen lassan, történik valami, de így sokkal egyszerűbb, és lehet összejöttök, ki tudja.

2012. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mókusgyilkos ***** válasza:
ohh :) a teendő ugyan az :P áhh smároló csajok :)))))))))))))))))))))))
2012. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom hogy hogy.. Mert már célozgattam neki párszor. De nem érti én meg nagyon félek hogy visszautasít pláne hogy ha kitudódik akkor mindenki megutálna.
2012. aug. 28. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!