Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszautasítottam, de rájöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítottam, de rájöttem, hogy mégis érdekel? 21L

Figyelt kérdés

Kb. fél éve találkoztam először ezzel a sráccal, még aznap amikor először találkoztunk, le is feküdtünk. Nem volt olyan jó a szex a körülmények miatt, ezért mikor másnap írt nekem, hogy szeretné, ha még találkoznánk, inkább csak ghostoltam és nem válaszoltam neki. Ezen nagyon megsértődött és egy mérges hangvételű üzenetet sikerült küldenie, amiben nem a legszebb jelzőkkel illetett.


Az igazsághoz hozzátartozik, hogy az a bizonyos este után 1 hónappal később én felkerestem, semmi más oka nem volt ennek, mint hogy horny voltam és szerettem volna egy újabb estét eltölteni vele. Válszolt az üzenetemre, de már egyáltalán nem volt kedves és nyilvánvalóan nem lett belőle találkozás.


Ezután inkább nem is firtattam a dolgot, nem igazán láttam értelmét. Azóta viszont eltelt több hónap, átgondoltam sok mindent és anno nekem ő azt mondta, hogy komoly kapcsolatot keres, úgy érzem készen állok én is egy elkötelezett kapcsolatra és szeretném újra megpróbálni vele.



Van értelme újra felkeresnem, azután, hogy ő már egyszer visszautasította a közeledésemet?



2023. okt. 7. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Újabb unatkozó uszító kérdés. Szokásos panelekkel felépítve.
2023. okt. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd békén, mert csak meghúz azt dobni fog!
2023. okt. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2

Ettől félek én is, hogy lehet azóta ő nem gondolja komolyan és mivel én igen, ezért csak csalódás lenne a vége. De hát nyilván nem tudhatom neki most mi jár a fejében.

2023. okt. 7. 22:34
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Bosszúból az lesz, vagy azért, mert nem bízik benned, de lehet barátnője van. Hagyd a múltban őt, ismerkedj másokkal és ne ghostolj senkit!
2023. okt. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
Első talin volt szex és másnap írt? Kamu ilyen nem létezik, a palik ha csak csókolózol vele se keresnek többet :D
2023. okt. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
A történtek után én nem keresném fel. Te fogsz rosszul kijönni belöle.
2023. okt. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyikőtök sem tudja, hogy mit akar.

Nálad változik x hónap alatt, és teljesen más szemléleted lesz.

Ő komoly kapcsolat alatt azt érti, hogy első alkalomnál lefekszik - se komoly megismerés, se semmi. Hát ennek nem sok köze van a komoly kapcsolathoz. Ő összekeveri a hosszútávút a komollyal. Más a kettő teljesen.

2023. okt. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Bár elég csúnya dolog a ghostolás, de ahogy írtad, elég csúnyákat írt neked, lehet akkor nem is baj, hogy végül nem lett ebből semmi. Szerintem ez egy jó lecke neked is, talán neki is, hogy a jövőben ne csináljatok ilyeneket. Hagyd inkább, jobb lesz így.
2023. okt. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6%
Remélem kicsinál majd lelkileg! Az ilyenek semmi mást nem érdemelnek!
2023. okt. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
Röhejes vagy. Nagyon. Vissza a barbie babákhoz!
2023. okt. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!