Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a fiam osztályfőnöke,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a fiam osztályfőnöke, el kellene felejtenem?

Figyelt kérdés

A fiam szeptember óta gimibe jár, ott egy pályakezdő, fiatal srácot kaptunk osztályfőnöknek. Szülőin ismertem meg, és feltűnt, hogy jól néz ki, ápolt, értelmes. Kicsit aggódtam, hogy még tapasztalatlan, de a fiam szerint jófej, lehet rá számítani tanárként és osztályfőnökként is. A szülőin is jó benyomást tett rám, annyira, hogy azóta kb rá gondolok minden nap. Megadta az elérhetőségét, hogy keressük, ha valamit szeretnénk. Írtam neki, hogyha bármi probléma van, akkor kereshet nyugodtan. Az a baj, hogy a gesztusai, stílusa miatt egyre többet gondolok rá, már munka közben, vagy otthon is.

Tudom, hogy el kellene felejtenem, de a házasságom a férfjemmel már inkább csak megszokás, nincsenek problémáink, de tényleg csak együttélés az egész, meg jók vagyunk együtt, mert mindketten sokat keresünk.

Szóval hogy felejtsem el, ha valószínűleg még évekig fogok találkozni a fiam osztályfőnökével? Vagy kockáztassak egy viszonyt?



2023. okt. 8. 10:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem sürgősen felejtsd el őt...
2023. okt. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Te miért hiszed, hogy lenne nála esélyed? :D
2023. okt. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
2: Igen, nyilván ez is benne van a pakliban.
2023. okt. 8. 10:19
 4/24 anonim ***** válasza:
65%
Őszintén remélem, hogy kamu egy unatkozó tinitől
2023. okt. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%

Flörtölt, le akart smárolni? NEM. A fiad miatt mondta, hogy elérhető! Majd mindjárt miattad veszélyezteti a pályafutását. Álmaidban esetleg.

Ha annyira bizsereg masztizz rá, mászál rá a férjedre és elmúlik az érzés. XD

2023. okt. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
57%
Surgossen felejtsd el…
2023. okt. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
48%

Szerencséd, hogy nő vagy, így egészen kedves, normális válaszok születtek. Ha férfi lennél, már ízekre szedtek volna, hogy csak a farkaddal gondolkodsz, nem törődsz az asszony meg a gyerek sorsával, csak magadra gondolsz stb.

Felejtsd el a faszit, azon meg ne csodálkozz, hogy a házasságodból elmúlt a nagy tűz (bár azért ezen is lehet dolgozni, ha mindketten akarjátok), ez természetes dolog. A nagy érzelmek helyét átveszi a megszokás, csak a sok ostoba ember azt hiszi, hogy x év múlva is ugyanaz a szenvedély lesz két ember között, mint az elején, és rögtön a váláson gondolkodnak.

2023. okt. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

5: Tisztába vagyok vele, hogy a kötelességei miatt mondta, de ha tetszik valaki és állandóan foglalkoztat, akkor nem olyan könnyű átlépni ezen. Az a baj, hogy nem a férjem tetszik és kívánom, hanem őt.


7: Tudom, hogy ez kényes téma, én is annak tartom. A házassággal kapcsolatban igazad van, és ez akkor lesz nyilvánvaló, ha jön valaki, aki nagyon tetszik.


Ha jelölöm Facebookon és Instagrammon, abból még nem lehet baj?

2023. okt. 8. 10:32
 9/24 anonim ***** válasza:
59%
Ez trollkodás. Nem akarom elhinni, hogy létezik ilyen "nő" aki a gyerekét nem nézi milyen szégyen, hogy kaparna más farok iránt...
2023. okt. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
71%
Ne jelöld, hagyd békén. A fiad tanára, és ennyi. Csak árthatsz mindnyájatoknak.
2023. okt. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!