Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnak majd a tanárok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnak majd a tanárok, ha a 29 éves pasim eljön velem évnyitóra? Vagy várjon meg a kocsiban? 18/l

Figyelt kérdés
Ő visz el, mert késő délután nincs busz.

2017. aug. 31. 12:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Mikor 18 voltam, az egyik barátnőm pasija 33 éves volt, és a tanárok semmit nem szóltak, szóval szerintem ne rágódj ilyeneken. Felnőtt vagy, a te életed.
2017. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
És? Nálunk a tanárok nem szokták nézni, h ki kivel jön, nem is érdekelte a magánéletünk amihez amúgy sincs köze... Persze azért az osztályba ne üljön be veled... Ez elég gyerekes kérdés, szóval a kategóriát elrontottad :/
2017. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%
Azt, hogy "micsoda mázlista".
2017. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Rajtad kivul senkit nem erdekel, hogy ki kefelget.
2017. aug. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Akár a nagybátyád is lehetne. Ne csöcsörésszen, ne faljátok egymást és a kutya nem foglalkozik veletek.
2017. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Négyesnél a pont.
2017. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%
Senkit nem érdekel, de ha 18 évesen, több mint 10 évvel idősebb "pasid" van, az gáz. Nem neki, neked.
2017. aug. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
Majd néznek, hogy na "ennek a nőnek is egy öreg lógós pasija van aki ráér péntek délelőtt a suliban bohóckodni"
2017. aug. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szólni szerintem semmit sem fognak, maximum gondolnak majd valamit. Hogy mit, az tanáronként változhat. Nem tudom, máshol hogy van, de ahová én jártam középiskolába, ott odafigyelnek az osztályfőnökök a tanulókra. Rászánják a szünetet, nulladik vagy épp nyolcadik órát, és akár egyénileg, akár kis csoportokban beszélgetnek a diákokkal. Ha a te osztályfőnököd is ilyen, akkor számíthatsz egy beszélgetèsre. Arra figyelj, hogy mindig készülj az órákra, ne dörgölhessék az orrod alá, hogy a szerelem elvette az eszed. ;)
2017. aug. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez normális korkülönbség, ha 40 éves lenne akkor már azt mondanám, hogy furcsa, de így..
2017. aug. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!