Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Négy év miért nem elég, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Négy év miért nem elég, hogy az ember kiheverjen egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ötvenes éveimben járó nő vagyok. Kissé egzaltált, melyet tűrhető humorral és külsővel, valamint életszeretettel kompenzálok. Négy éve ért véget egy hosszan húzódó, a végén gyötrelmessé váló kapcsolatom, így nem csodálkoztam, hogy egy ideig nem vagyok nyitott új szerelemre. Ám ez az érzés azóta sem múlik. A férfiak érdeklődését egyszerű rokonszenvként értelmezem, mert udvarias és kedves nő vagyok. Van itt valaki, aki hasonlón ment keresztül? Előre is köszönöm a válaszokat.

2023. okt. 8. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem léptél túl a kapcsolaton teljesen persze, hogy nem elég. Ha nem megy egyedül ajánlatos pszichológus. Mást nem tudok tanácsolni. Esetleg ön-emberismeret sem ártana.
2023. okt. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

a 4 évet te tartod életben, minden egyes alkalommal, ha eszedbe jut, ha táplálod a hiányát és rá emlékelezl elég gyakran, te is tudod ennek az okát megszüntetni, egy átprogramozással.

Teljes tagadásban vagy még, nem vagy nyitott egy másik kapcsolatra.

2023. okt. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A kiheverés egy mentális dolog. Az ember, nem egy mentális létező, hanem sok milliárd elme együttese, avagy nem létezik olyan, hogy az ember, és hogy valamit fixen csinál, hisz az egyik egy faji sajátosság, a másik pedig csak 1 egyén sajátossága lehet. Tehát a kérdésednek nincs értelme. Pl tudom, hogy volt és van, akinek egy élet sem elég kiheverni egy bizonyos kapcsolatot, míg nekem nem kell kiheverni sem.


Az akinek nem elég, a saját egyedi okainak köszönheti azt.

A te írásodból nem úgy tűnik, hogy kapcsolatot nem heverted ki, inkább magát a kapcsolatok dinamikájában találtál valamit, ami nem tetszett és most arra a sémára idegenként tekintesz, mármint amit előtte futtattál 50 éven át. Egyeztesd ezt a két dolgot. A mostani "életérzésed", és azt, aki nem köti ezeket a történéseket egy 4 éve véget ért kapcsolathoz.

2023. okt. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kérdező: tedd fel magadnak azt a kérdést, hogy kihez tartozik ez az érzés, ez az enyém?
2023. okt. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Normál esetben bőven elégnek kell lenni, még sok is. Arra csak te tudod megadni a választ, hogy miért nem érdeklődsz mások iránt.

Keress egy 18-25 év közötti srácot, aki úgy megd.. hogy a füled-szemed ketté áll, utána majd csak erre tudsz gondolni!

2023. okt. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem. Egyelőre félretettem az ismerkedést, főleg hogy nem látok olyat, aki szimpatikus, akivel egyezik a jövőképünk.. stb. Nehezebben adok esélyt is. Sokszor ugyanazokat a típusokat látom: önzés, egománia, és a legtöbbször minden más fontos, csak a kapcsolat nem. Nem személyt akarnak sokan, hanem a vágyaikhoz, céljaikhoz egy megvalósító partnert. Nem mély lelki kapcsolatról szólnak ezek. Ilyenbe minek menjek bele? Hogy utána szekáljon, hogy nem erre gondolt társ alatt?!

Kevés emberre merném rábízni magam, pont ezek miatt a viselkedések miatt. Egy társ nem szolga, nem csicska, aki csak arra van, hogy a vágyaimat kielégítse. Ez nettó önzés.

2023. okt. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os

Azok akik fixen eldöntik és következtetésekbe mennek, hogy nem lát olyat aki szimpatikus, és nem ad esélyt ennek és annak. Itt ebben a nézőpontban hozol egy olyan döntést, ami befixálja és lezárja a lehetőségek áramlását az életedbe.

Miért látod azokat a mintákat amiket kerülnél, mert azokra fókuszálsz, beszükült tudattal.

Ahhoz, hogy érzékeld azokat akik számitásba jöhetnének, ki kellene tágitanod a tudatodat szélesebb spektrumra, hogy beérkezhessen az életedbe, de mivel eleve eldöntötted befixáltak, igy az esélye is alig minimális, hogy betudjad fogadni, sőt egyáltalán fel is tud ismerni mikor a közeledben van, hogy érzékeld. Ezért kellene az érzékelést finomitani.

Kizárjátok a lehetőséget az életetekből, hogy találnátok meg egyáltalán azt aki hozzátok match, ha a még a valószinűségétől is elzárkoztok ilyen és olyan sérülések miatt ami a múltban történt?

Ez nem a jelenben lévő gondolkodás, mikor is a sérelmeiteken alapuló döntést viszitek tovább, mint minta.

2023. okt. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. Különösen annak, aki azt írta, hogy a kapcsolat dinamikájára tekintek idegenként. Mert a kapcsolat lehetőségét egyáltalán nem utasítom el, és a rossz tapasztalatot nem vetítem rá a többi férfira, utálok általánosítani.
2023. okt. 8. 14:09
 9/9 anonim ***** válasza:

8: ellentmondásban lennél? : azt irtad a kérdésben, hogy egy ideig nem vagyok nyitott az új szerelemre, é s ez az érzés aztóta sem múlik.

itt beragatál egy múlbéli érzésbe amiből nem látszik kijönni közel 4 éve…

majd irod itt a 8 bejegyzésben, hogy a lehetőséget nem utasitod el, a rossz tapasztalatot nem vetited rá a többiekre.

itt két egymással ellentétes érzéseket látok 12 és 14 óra között mi történt? törlödött valami a kvantum mezőben?

2023. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!