Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szándékosan hagyhatta ott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szándékosan hagyhatta ott a számlát?

Figyelt kérdés
Múltheten kórházban voltam 3 napig, és a mikor a barátnőm meglátogatott hozott egy kis gyümölcsöt, meg egy flakon vizet. Nem én kértem, ő vette magától, és akkor jól is esett. Akkor nem mondta, hogy fizessen ki, de miután elment akkor láttam a szatyor alján a számlát, hogy 1800 forintot költött. Gondoltam talán nem véletlenül hagyta ott a számlát, és később megkérdeztem, hogy mennyivel tartozom, és elfogadta a pénzt.

2023. okt. 8. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de én ha a számlát berakom a szatyorba, akkor nem fogom kibanyaszni.

Érdekes, hogy elfogadta a pénzt.

2023. okt. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

A számla nem jelent semmit, én nem szoktam vele foglalkozni..

Az viszont fura nekem is hogy elfogadta a pénzt, ráadásul nyomvadt 1800forintról volt szó. 🙄

2023. okt. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem biztos, lehet csak bedobta a blokkot a szatyorba és ott maradt, eszébe se jutott. Mondjuk én a helyében biztos nem fogadtam volna el a pénzt utána.
2023. okt. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. A számlát én is benne szoktam hagyni a szatyorban, viszont én a pénzt se fogadtam volna el. Így, hogy elfogadta, lehet, hogy célzás volt.
2023. okt. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7%
Fordítva mernéd ezt megtenni! :D (Ne is gondolj rá, mert te vagy szolga, ő pedig az uralkodó)
2023. okt. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyugta, nem számla.
2023. okt. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A blokkot én is sokszor a táskában felejtem, bár nem tudom, hogy részéről ez célzás lehetett-e. Nekem pofám nem lett volna elfogadni, de nem vagyunk egyformák.
2023. okt. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem szokták elkérni ilyenkor a pénzt, mert a kórházba, amit viszünk, ajándék.

De ha elfogadta a pénzt, akkor igen, ez volt a szándéka, hogy kifizesd.

2023. okt. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

Mondanam, hogy butasag, dehogy. A szatyorban bennefelejtodik a blokk.

Na de elfogadni, nem szabadkozni, hogy hagyd mar, ez nyomaszto.

2023. okt. 9. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért adtál pénzt, ha nem akartad, hogy elfogadja. Tesztelgeted vagy mi ez?
2023. okt. 9. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!