Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, “hivatalosan”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, “hivatalosan” fel nem vállalt kapcsolatod (szerető, szexpartner, alkalmi), aki később szándékosan kellemetlen helyzetbe igyekezett hozni téged a társaságod vagy partnered előtt?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogy történt?


És milyen tanulságot vontál le belőle a jövőbeli szerető- szexpartner- alkalmikapcsolat-választásra nézve?



2022. okt. 28. 13:25
A kérdező szavazást indított:
Nem volt ilyen szerencsére
Igen, volt ilyen
Nem volt soha nemhivatalos kapcsolatom
14 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Szinte mindig ez a vége
2022. okt. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

Eleve ki akart sajátitani.

Fűzött azzal hogy ő szerelmes és járjunk.

Viszont egyuttjarás se nagyon kulonbozott vele a szexkaocsolattol azon kivul hogy be akart mutatni meg ismert is mar a családja. Ez mellett ugyanolyan sivár volt vele minden mintha csak szexkapcs lenne plusz online nőzött mögöttem.

Otthagytam.

Be akart kavarni a másik kapcsolatomba, a barátomat kirugatni, engem a netes aktvideoimmal zsarolt hogy az en munkahelyemen teszi közzé(csak ezt kivédtem mivel rendorok nyomozok belügyeseknek dolgozom igy mindent tudnak rolam:D)

A barátomtol meg el kezdett tartani mert azert neki meg nem kis kapcsolatai vannak, de mindenre..


Aztán végre eldugult.

Néha még bepróbálkozik. Voltaképp a csicskám lett.

2022. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

2.vagyok

Mi ugy voltunk szexkapcsolatban hogy egyikünknek sem volt senkije, monogám volt lebeszélve. Olyan 1év volt

2022. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én így jártam 4 éve. Az egyik szeretőm köpött az anyósnak. Nagyot égtem. Pedig csak szó nélkül leváltottam. Miközben mással voltam, neki mindig azt mondtam, hogy nem jó meg majd. Jól megszívattam. De ezt háromszor kaptam tőle vissza.


Ketrin 82.

2022. okt. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen esetekben a legrosszabb a visszaszúrás. Ha semmilyen reakciót nem kap mocskolódó, megunja és lekopik.
2022. okt. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ebben reménykedem, hogy megunja. De megvannak a meztelen képeim neki. Nem tudom mikor tesz ki a napiszarra és küldi el a fiam iskolájába a képeimet.


Ketrin 82

2022. okt. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert valakit lapátra tettek, miért kell rögtön elkezdeni b..sztatni ? Szánalmas hülyék az ilyenek, mindegy, hogy nő vagy férfi az illető.
2022. okt. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kopkopkop még nem volt, de félek tőle. Ez valóban nagy kockázat...
2022. nov. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

És tanulság a jövőre nézve volt?


Vagy aki megégette magát, ugyanúgy jár el a jövőben mint eddig, és bízik a legjobbakban?


Vagy vannak a diszkrét szeretőnek ismérvei?

2022. nov. 2. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!